Latvijā parādīsies kvass "Mežabrāļu"

фото

Sabiedrība | 2017. gada 5. septembrī plkst. 11:59

Kvasa ražotājs SIA "Ilgezeem" ņēmis vērā jaunākās tendences un gatavojas izlaist jaunu dzērienu "Mežabrāļu kvass". Par to portālam sputniknewslv.com pastāstīja "Ilgzeem" mārketinga speciāliste Ilze Lipsberga.

"Mežabrāļu" kvasa etiķešu foto redakcijai atsūtīja uzņēmuma darbinieks, kurš saprotamu iemeslu dēļ vēlējies palikt anonīms.

"Iļģuciema rūpnīca gatavojas ražot tādu kvasu. Kā mēs, darbinieki, varēsim skatīties acīs saviem tuviniekiem pēc tāda!" — viņš emocionāli komentēja attēlu un piebilda: — "Tēls nav svarīgs, iedzīvošanas kāre ir viss!"

Uz jautājumu, vai ražotājam nav bažu par to, ka krievvalodīgais rūpnīcas produkcijas patērētājs nevēlēsies pirkt kvasu ar šādu nosaukumu, jo "meža brāļu" lomu liela daļa sabiedrības vērtē neviennozīmīgi, vai varbūt plāno "leģionāru kvasa" ražošanu, uzņēmuma "Ilgzeem" pārstāve solīja sniegt detalizētu rakstveida atbildi.

Atgādinām, ka iepriekš NATO izveidojusi īsfilmu par nacionālās pretošanās kustību jeb tā dēvētajiem mežabrāļiem Baltijā "Forest Brothers – Fight for the Baltics".

Dokumentālā īsfilma astoņās minūtēs sniedz nelielu ieskatu nacionālo partizānu jeb mežabrāļu darbībā Baltijas valstu reģionā.

Īsfilmā ieskicēti Otrā pasaules kara beigu notikumi un laiks pēc tam, tajā vārds dots vēstures lieciniekiem – izdzīvojušajiem mežabrāļiem, kuri dalās savās atmiņās.

NATO veidotā filma saniknojusi Krievijas Ārlietu ministrijas Informācijas un preses departamenta direktori Mariju Zaharovu, kura vainojusi NATO vēstures falsificēšanā.

"Kas stāvēja aiz "mežabrāļiem" līdz pat 50. gadu vidum? Pareizi, Rietumu specdienesti. Par to ir savākta virkne dokumentu. Un NATO par to zināms daudz labāk nekā jebkuram citam. Ir arī atslepenoti, lai arī "pierediģēti" Centrālās izlūkošanas pārvaldes materiāli par šo jautājumu," raksta Zaharova. "Filmā "latviešu patrioti" cīnās ar kaut kādiem "padomju". Tiem, kas nezina Rietumu propagandas vēsturi, "padomju" – tā ir kaut kāda kareivīga ārzemnieku kopiena, kas ieņēmusi Latviju. Taču nevienam prātā neienāk uzdot jautājumu – bet cik no šiem "padomju" bija latvieši?" iepriekš norādīja Krievijas ĀM pārstāve.

Foto: sputniknewslv.com

Komentāri