"Zaļā lampa": Maksimam Fedulovam nepieciešama mūsu palīdzība!

фото

Sabiedrība | 2017. gada 5. septembrī plkst. 13:54

"Zaļās lampas" labdarības tālrunis 90006383 (1.42 eiro par zvanu) strādās visu šo nedēļu, lai palīdzētu Maksimam Fedulovam.

Maksimam ir 32 gadi, sieva un 4 gadus vecs dēliņš. Pirms 2 gadiem, lecot dīķī, notika nelaime, kas pārvērta Maksimu no jauna aktīva cilvēka par aprūpējamu 1.grupas invalīdu.

Pēc negadījuma Maksims smagā stāvoklī nonāca slimnīcā, ārsti cīnījās par viņa dzīvību. Viņa izredzes bija mazas, tomēr Maksims izdzīvoja. Lai arī viņš bija pilnībā paralizēts, šobrīd viņš jau spēj kustināt plecus un nedaudz pirkstus, spēj sajust sāpes. Tas dod cerību uz atveseļošanos. Maksima sieva Svetlana ir friziere un viņa var strādāt 2 dienas nedēļā, lai pārējā laikā maksimāli rūpētos par vīru.

фото

Maksimam palīdzību vajag it visā, gan pagriezt no vieniem sāniem uz otriem, gan apģērbt, pabarot un nomazgāt.

Maksims ir apņēmības pilns atveseļoties. Viņš izmanto valsts apmaksāto rehabilitāciju, bet ar to nav pietiekoši. Ģimene dzīvo pieticīgi, vienistabas dzīvoklīti un gaida iespēju saņem Maksimam pielāgotu dzīvokli, kā arī ir rindā uz valsts apmaksātajiem palīglīdzekļiem. Maksimam ir nepieciešams intensīvs rehabilitācijas kurss Rehabilitācijas centrā Hāpsalu, Igaunijā.

Mēnesi ilgs rehabilitācijas kurss izmaksā 3580 eiro. Tuvākā gada laikā nepieciešami divi rehabilitācijas kursi, taču ģimenei šādu līdzekļu nav.

Pirms nelaimes Maksims strādāja par auto krāsotāju, šis darbs viņam patika, kā arī viņam padevās dažādi remonta un labošanas darbi. Maksims cer atveseļoties un strādāt kaut vai tikai ar vienu roku, lai nebūtu atkarīgs no citiem un varētu rūpēties par savu ģimeni.

Palīdzēsim Maksimam!

"Zaļās lampas" labdarības tālrunis 90006383 (1.42 eiro par zvanu) strādās visu šo nedēļu, lai palīdzētu Maksimam.

Ziedot iespējams arī ziedot.lv mājaslapā.

Zaļā lampa – žurnālistu Olgas Avdēvičas un Ritas Troškinas raidījums, kas veidots sadarbībā ar ziedot.lv un Borisa un Ināras Teterevu fondu un iznāk radio Baltkom ēterā katru otrdienu.

Komentāri