"Zaļā lampa": Palīdzēsim mazajam Krišjānim!

фото

Sabiedrība | 2017. gada 12. septembrī plkst. 17:18

"Zaļās lampas" labdarības tālrunis 90006383 (1.42 eiro par zvanu) strādās visu šo nedēļu, lai palīdzētu Krišjānim Ivanovam.

Krišjānis līdz pusotra gada vecumam attīstījās kā vairākums bērnu - bija priecīgs un jautrs, bet tad attīstība apstājās. Divu gadu vecumā puisēnam ārsti uzstādīja diagnozi – bērnības autisms.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Krišjānis ir iemācījies mīļāko lietu un vietu pirmās zilbes, komunikācijā ar apkārtējiem ir iemācījies izmantot žestus, kā arī ir parādījusies interese par apkārt notiekošo, nav tik bailīgs un var daudz un dažādas lietas, kas nepieciešamas sadzīvē, bet nav patīkamas sarunāt. Vecāki ir ļoti priecīgi par pozitīvām izmaiņām dēliņa attīstībā.

Pašlaik Krišjānim ir astoņi gadi, zēns sāk apmeklēt 2.klasi. Mācoties 1.klasē Krišjānis sāka izrādīt interesi par bērniem, bet komunicēt bez valodas, tas ir teju vai neiespējami. Zēns aizvien vairāk saprot un apzinās lietas sev apkārt.

фото

Krišjānis apmeklē audiologopēda korekcijas nodarbības, montessori nodarbības, peldbaseinu, reitterapijas nodarbības un ABA terapijas nodarbības.

ABA terapijas nodarbības ir galvenās Krišjāņa apmācības un attīstības nodarbības. Šī terapija palīdz uzlabot zēna valodu, uztvert un sazināties ar apkārtējo pasauli.

Ģimene tic, ka tik intensīva darba rezultātā Krišjānis iemācīsies runāt, draudzēties ar vienaudžiem un attīstīs citas iemaņas.

фото

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Krišjānis varētu saņemt ABA terapija nodarbības, kas maksā 1056 eiro.

Palīdzēsim Krišjānim!

"Zaļās lampas" labdarības tālrunis 90006383 (1.42 eiro par zvanu) strādās visu šo nedēļu, lai palīdzētu Krišjānim.

Ziedot iespējams arī ziedot.lv mājaslapā.

Zaļā lampa – žurnālistu Olgas Avdēvičas un Ritas Troškinas raidījums, kas veidots sadarbībā ar ziedot.lv un Borisa un Ināras Teterevu fondu un iznāk radio Baltkom ēterā katru otrdienu.

Komentāri