"Zaļā lampa": Palīdzēsim Stefānijai Dolgovai!

фото

Sabiedrība | 2017. gada 3. oktobrī plkst. 10:42

"Zaļās lampas" labdarības tālrunis 90006383 (1.42 eiro par zvanu) strādās visu šo nedēļu, lai palīdzētu Stefānijai Dolgovai.

Stefānija ir jauka, smaidīga 13 gadu veca pusaudze. Viņai ir tādi paši pusaudžu sapņi un ilgas kā visām viņas vecuma meitenēm. Diemžēl Stefānijas ikdienu aizēno mūža slimība – bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze.

Ikdienā meitene pārvietojas ar staiguli. Garākus attālumus veic ratiņkrēslā. Stefānija pati nevar pastaigāt, arī rokas neklausa. Meitene jau kopš bērnības saņem regulāru rehabilitāciju, lai stātos pretī slimības izaicinājumiem.

Stefānija mācās vispārizglītojošā skolā. Mācības meitenei sagādā prieku, sekmes ir labas.

2017.gada jūnijā rehabilitācijas centrā “Poga” Stefānija saņēma intensīvu 19 dienu terapijas kursu, kas deva labus rezultātus. Starp intensīvajiem rehabilitācijas kursiem meitene apmeklē nodarbības baseinā un saņem regulāru fizioterapiju. Kā arī saņem valsts apmaksātos rehabilitācijas pakalpojumus.

фото

Intensīvo rehabilitācijas kursu centrā Poga jāveic atkārtoti. Stefānijas māmiņa lūdz ziedotāju atbalstu, lai varētu Stefānijai nodrošināt 2 terapijas kursus 2017.-2018. gadā. Viena terapijas kursa laikā ir paredzēts Therasuit3 nodarbību kurss, GEO gaitas robota nodarbības, ergoterapija, neirologa un osteopāta konsultācijas.

Intensīvā kursa kopējās izmaksas ir 2665 eiro. Lai Stefānijai varētu nodrošināt divus šādus kursus, kopā nepieciešami 5330 eiro.

Palīdzēsim Stefānijai!

"Zaļās lampas" labdarības tālrunis 90006383 (1.42 eiro par zvanu) strādās visu šo nedēļu, lai palīdzētu Stefānijai.

Ziedot iespējams arī ziedot.lv mājaslapā.

Zaļā lampa – žurnālistu Olgas Avdēvičas un Ritas Troškinas raidījums, kas veidots sadarbībā ar ziedot.lv un Borisa un Ināras Teterevu fondu un iznāk radio Baltkom ēterā katru otrdienu.

Komentāri