Rīgā notiks ārzemju izglītības izstāde

фото

Sabiedrība | 2017. gada 9. oktobrī plkst. 10:14

14.oktobrī Rīgā, viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā notiks lielākā specializētā izstāde Baltijā "Starptautiskās izglītības dienas".

Vairāk nekā 70 dalībnieku piedāvās mācību iespējas vairāk nekā100 mācību iestādēs – universitātēs, vidusskolās, profesionālajās koledžās, valodu skolās un nometnēs – dažādās pasaules valstīs.

Par izstādi un tās dalībniekiem stāsta izstādes rīkotāju "Baltic Council for International Education" un izglītības aģentūras "Meridian Group" vadītājs Jevgēņijs Govors.

No Eiropas līdz Amerikai

Starptautiskās izglītības dienas ir Latvijā vienīgā specializētā izstāde, kur vienuviet var satikt izglītības iestādes no dažādām pasaules valstīm - Lielbritānijas, ASV, Nīderlandes, Beļģijas, Francijas, Somijas, Vācijas, Spānijas, Austrijas, Čehijas, Krievijas, Ķīnas un Austrālijas.

Ekskluzīva vidējā izglītība

Izstāde Rīgā ir unikāla iespēja iepazīties ar slavenām ārzemju vidusskolām un starptautiskām koledžām, kuru programmas paver ceļu uz labākajām pasaules universitātēm. Reti Latvijā var satikt tādas mācību iestādes direktoru, kurā mācījušās Lielbritānijas karaliskās ģimenes trīs paaudzes, bet tieši ar to lepojasGordonstoun skola. Savukārtmeiteņu skolā Badminton School mācījusies bijusī Indijas premjerministre Indira Gandija. Pats svarīgākais gan, protams, ir nevis bijušo skolēnu vārdi, bet gan visu izstādē pārstāvēto skolu (vairāk nekā 20) augstie akadēmiskie rezultāti.

Topošajiem bakalauriem un maģistriem

Parasti pieteikšanās ārzemju universitātēm un augstskolām sākas rudenī, tādēļ tagad ir īstais laiks uzsākt sagatavošanās darbus turpmākajām studijām, izvēlēties studiju valsti, programmu un mācību iestādi. Ārzemju izglītības izstāde iepazīstinās ar mācību iestādēm no Lielbritānijas, Dānijas, Nīderlandes, Čehijas, Beļģijas, Francijas, Šveices, Somijas, Krievijas un citām valstīm.

фото

Mācību iestāžu pārstāvji izstādē stāstīs par mācību programmām, iestāšanās prasībām, studiju un dzīves specifiku savās valstīs, kā arī par mācību finansēšanu. Atkarībā no valsts iespējams mācīties gan maksas, gan bezmaksas programmās. Izstādē piedalīsies arī oficiālais UCAS centrs Latvijā (UCAS ir Lielbritānijas universitāšu pieteikumu sistēma), kura konsultanti pastāstīs par iestāšanās procesu Lielbritānijas universitātēs.

Profesionālās koledžas

Izstādē piedalīsies izglītības iestādes, kas piedāvā mācības profesionās jomās. Piemēram, Chichester College (Anglija) piedāvā divu gadu ilgas programmas tādās jomās kā māksla un dizains, radošie masu mediji, informācijas tehnoloģijas, tūrisms, dejas, aktiermāksla, sports, inženierija un daudzās citās.

Valoda aizvedīs līdz pat Oksfordai

Un ne tikai līdz Oksfordai. Lielbritānijā, tāpat kā citās valstīs, ir daudz labu izglītības iestāžu, kuru absolventi uzsāk veiksmīgu karjeru. Galvenais ir sākt gatavoties mācībām laicīgi. Ja bērna nākotnē ir plāns mācīties ārzemēs, šis process jāsāk ar tās svešvalodas apgūšanu, kurā viņi plāno mācīties. Jāpiebilst, ka angļu, vācu vai citu svešvalodu zināšanas vienmēr ir noderīgas ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.

Izstādē varēs iepazīties ar populāru valodu skolu piedāvājumiem jauniešiem un pieaugušajiem, kā arī valodu nometnēm skolēniem no 7 līdz 18 gadiem. Izstādē piedalīsies tādas skolas kā International House Sydney no Austrālijas un Academic Summer, kas piedāvā akadēmisko mācību priekšmetuapguvi angļu valodā, un citas izglītības iestādes, kā arī Latvijas vadošā aģentūra mācību braucienu rīkošanā “Meridian Group”.

Izstāde “Starptautiskās Izglītības Dienas” notiks sestdien, 14.oktobrī Rīgā, viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā (Elizabetes ielā 55).

Izstādes darba laiks: 10.00 – 17.00. Ieeja bez maksas.

Komentāri