Baltais pulveris aploksnēs Mūkusalas ielā izrādās neveiksmīga mārketinga akcija, Mixnews.lv

Baltais pulveris aploksnēs Mūkusalas ielā izrādās neveiksmīga mārketinga akcija

фото

Sabiedrība | 2013. gada 15. martā plkst. 16:55

Pieteicies Mūkusalas ielas birojos ceturtdien un piektdien atrasto mistisko aplokšņu sūtītājs, atklājot, ka tā esot bijusi mārketinga akcija, liecina Latvijas Žurnālistu asociācijas rīcībā esošā informācija.

Vismaz vienā no aizdomīgajiem sūtījumiem, ko pārbaudīja arī Latvijas Infektoloģijas centrs un kas tika nosūtīts Valsts policijas ekspertīzei, tika atrasta konfekte, jau iepriekš radot aizdomas par reklāmas akciju.

Valsts policijas pārstāve Lita Juberte skaidroja, ka policijas izsaukumu izmaksas netiek atsevišķi rēķinātas, jo policija pilda savus ikdienas pienākumus. Līdz ar to pagaidām nevar aplēst zaudējumus, kurus radījis nepārdomātā sabiedrības uzmanības pievēršana.

Kā ziņoja portāls Mixnews, ceturdien un piektdien biroju ēkās Rīgā, Mūkusalas ielā 41 un 41b atrastas aizdomīgas aploksnes ar nezināmu vielu. Izmeklēšanas gaitā noskaidrojies, ka aploksnes ar nezināmu vielu cilvēkiem apdraudējumu nav radījušas. Ceturdien no "Latvenergo" klienta centra telpām tika evakuēti cilvēki, un arī piektdien cilvēki no ēkām netika laisti ne ārā, ne iekšā.

Policija par notikušo sāka kriminālprocesu par noziegumiem pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību.

Foto: no "delfi" aculiecinieka

Komentāri