Mūžībā devies "Olainfarm" vadītājs un līdzīpašnieks Valērijs Maligins, Mixnews.lv

Mūžībā devies "Olainfarm" vadītājs un līdzīpašnieks Valērijs Maligins

фото

Sabiedrība | 2017. gada 10. decembrī plkst. 16:21

Nedēļas nogalē nomiris uzņēmējs, "Olainfarm" vadītājs un līdzīpašnieks Valērijs Maligins, liecina "Olainfarm" paziņojums biržā "Nasdaq Riga".

"52 gadu vecumā savās mājās Jūrmalā mūžībā devies "Olainfarm" valdes priekšsēdētājs un lielākais akcionārs Valērijs Maligins," teikts paziņojumā.

Uzņēmuma pārstāvis, valdes loceklis Salvis Lapiņš aģentūrai LETA norādīja, ka lēmumi par uzņēmuma vadību un turpmāko rīcību ir uzņēmuma padomes kompetencē. Visticamāk, nākamnedēļ tiks sasaukta uzņēmuma padomes ārkārtas sēde. Uzņēmuma padomes priekšsēdētājs Ivars Godmanis aģentūrai LETA pagaidām nevēlējās sniegt komentārus.

Uzņēmuma pārstāvji atgādina, ka Maligins kļuva par "Olainfarm" valdes priekšsēdētāju pēc uzņēmuma privatizācijas 1997.gadā. "Viņa vadībā “Olainfarm” attīstījās par vienu no vērtīgākajiem uzņēmumiem Latvijā ar apgrozījumu virs 100 miljoniem eiro un eksportu uz vairāk nekā 50 valstīm," norāda uzņēmuma pārstāvji.

Maligins ir bijis arī "Endokrininiai Preparatai" valdes priekšsēdētājs, "Rīgas farmaceitiskā fabrika" padomes priekšsēdētājs, farmācijas kompānijas "Aroma Baltfarm" un "Alfa-Denta" direktors, kā arī daudzu citu uzņēmumu vadītājs un īpašnieks.

Laikraksta "Dienas Bizness" šogad veidotajā Latvijas 100 bagātāko cilvēku sarakstā Maligins tika ierindots 7.vietā ar 70 miljonu eiro turību.

"Olainfarm" ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. "Olainfarm" akcijas kotē "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā.

Foto: facebook.com