"Zaļā lampa": Palīdzēsim Ivitai Kupakai!, Mixnews.lv

"Zaļā lampa": Palīdzēsim Ivitai Kupakai!

фото

Sabiedrība | 2017. gada 12. decembrī plkst. 15:05

Ivitai no Rīgas ir 41 gads. Viņa ir precējusies, un abi ar vīru audzina dēlu, kam šobrīd ir 13 gadi. Pēc Medicīnas Akadēmijas absolvēšanas viņa strādā par fizioterapeiti, nu jau apmēram 20 gadus.

Pirms 5 gadiem Ivitai atklāja vēzi. Tas sakrita arī ar laiku, kad Ivitas dēliņš uzsāka skolas gaitas.

Diemžēl līdz šim ārstēšana Latvijā ir bijusi neveiksmīga, jo piecu gadu laikā viņai ir bijušas trīs operācijas un trīs ķīmijterapijas kursi, taču audzējs tikai uz īsu mirkli pierimst un tad aktivizējas ar jaunu sparu.

Pateicoties ziedojumu atbalstam, Ivitai bija iespēja veikt ārstēties pie mediķiem Vācijā, kur šajā rudeni viņai veica divas sarežģītas operācijas un tika uzsākts ķīmijterapijas kurss. Operācijas noritēja veiksmīgi, bez komplikācijām, un ārsti izteica cerīgas prognozes.

фото

“Esmu no sirds pateicīga visiem ziedotājiem! Katrs ziedotājs man ne tikai dod iespēju ārstēties, bet arī dāvā dzīvību, cerību, iespēju mīlēt un sajūtu, ka es esmu vajadzīga.... Diemžēl ar valsts apmaksāto medicīnu ir citādi. Šobrīd es esmu dzīva tikai pateicoties ziedotājiem”, stāsta Ivita.

Vācijas ārsti nozīmēja un Latvijas ārsti piekrita turpmākai ārstēšanai ar medikamentu Avastin, kuru valsts neapmaksā. Ivitai nepieciešams Avastin ik pēc 3 nedēļām par summu 3031.70 eiro apmērā. Kopā 6 devām nepieciešami 18 190.20 eiro.

”Es diemžēl nevaru pati atļauties tik dārgas zāles iegadāties, jo mani ikmēneša ienākumi ir tikai invaliditātes pabalsts 100 eiro apmērā. Man jau ir bijuši 3 ārstēšanas kursi ar šīm zālēm, un analīzes jau šobrīd uzrāda labus rezultātus un ir normas robežās kā jebkuram veselam cilvēkam.

фото

Lai arī, cik tas nebūtu smagi un sāpīgi, bet dzīve mani atkal ir nostādījusi situācijā, kad man ir nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. Mīļie cilvēki, lūdzu palīdziet! Es no savas puses apsolu saglabāt ticību brīnumam, un pārliecību, ka man vēl ir iespēja dzīvot un izaudzināt savu dēlu, ” stāsta Ivita un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Ivitai!

"Zaļās lampas" labdarības tālrunis 90006383 (1.42 eiro par zvanu) strādās visu šo nedēļu, līdz 19.decembrim, lai palīdzētu Ivitai.

Ziedot iespējams arī ziedot.lv mājaslapā.

Zaļā lampa – žurnālistu Olgas Avdēvičas un Ritas Troškinas raidījums, kas veidots sadarbībā ar ziedot.lv un Borisa un Ināras Teterevu fondu un iznāk radio Baltkom ēterā katru otrdienu.

Komentāri