Mazs zēns pie spēļu zāles salst un gaida tēti; neviens neliekas ne zinis, Mixnews.lv

Mazs zēns pie spēļu zāles salst un gaida tēti; neviens neliekas ne zinis

фото

Sabiedrība | 2018. gada 11. janvārī plkst. 14:49

Sociālajos tīklos sašutumu raisījis kāds aculiecinieces stāsts, kura pie spēļu zāles pamanījusi mazu zēnu, kurš stundu gaida tēvu, raksta nra.lv.

"Šodienas dusma! Mīļie cilvēki,vai tad nepietiek ar Liepājas atgadījumu? Šodien, ejot uz veikalu, kas atrodas blakus spēļu zālei Fēnikss, redzēju mazu puisīti pie tās stāvam. Aptuveni 4 vai 5 gadiņi, precīzi nezinu, bet maziņš.

Iegāju veikalā, kamēr izstāvu rindas... nākot ārā mazais vēl gaida! Uzjautāju un pateica, ka tēti gaida, norādot uz spēļu zāles durvīm. Nekavējoties izsaucu policiju, jo ārā ir ne tikai tumšs, bet arī auksts un mazais puika ir pilnīgi viens.

Atbraucot policijai, arī atrada viņa tēvu spēļu zālē un izrādās, ka mazais ir ārā pavadījis stundu, kamēr tēvs sēž siltumā un spēlē naudu!

Vairāk gan izbrīns par to, cik mēs, ļaudis esam novīdīgi. Lielākā daļa, tikai mazo nofotogrāfēja, nemaz nepajautājot, kas ar viņu ir noticis, kapēc ir viens tumsā un aukstumā! Ar to es gribēju teikt: cilvēki, būsim iejūtīgāki, attapīgāki un palīdzēsim viens otram!" raksta Agnese.

фото

Savukārt orgānizācija Bezvests.lv atklāj šokējošas notikušā detaļas.

"Visvairāk izbrīna tas, ka pēc garāmgājējas vārdiem, kad policijas darbinieki bez bērna iegāja spēļu zālē un jautāja, kurš ir bērna tēvs, neviens no klātesošajiem neatzinās. Tikai pēc tam, kad policijas darbinieki spēļu zālē ieveda bērnu un bērns tieši parādīja uz tēti, laimētavas klients atzinās, ka ir bērna tēvs.

Mums ir patiess prieks, ka ir cilvēki, kas nebija vienaldzīgi, pamanīja mazo puiku un sazinājās ar policiju. Sirsnīgs paldies viņai par to. Šādos brīžos tiešām rodas jautājums - vai kaut kāda spēļu zāle ir svarīgāka par mazo bērnu, kas savos 4-5 gados var izdomāt doties savās gaitā, atkal aizbraukt nezināmā virzienā (sabiedriskā transporta pietura ir turpat blakus un transports iet uz Mežciemu, Purvciemu-3 un citos virzienos, kur blakus ir arī meži) vai vienkārši aiziet ar kādu pieaugušo un kļūt par noziedzīga nodarījuma upuri.

KAM ir jānotiek, lai vecāki par to aizdomātos un bērns būtu svarīgākais viņu dzīvē? Bērns un bērna dzīvība ir trauslākais un svarīgākais, kas jums vecāki dots. Tā ir lielākā atbildība, kas jums uzticēta.

Diemžēl bērna tēvs un bērns devās līdzi policijai un ar ko stāsts ir beidzies uzzināsim rīt. Protams, cilvēcīgi mēs gribam cerēt, ka viss pārējais liecina par to, ka bērns var palikt ģimenē un ka tā bija kļūda, kas nekad vairs neatkārtosies. Sargāsim savus mīļos!" aicina organizācija.

Komentāri