"Zaļā lampa": Palīdzēsim Tatjanai Andrejevai!, Mixnews.lv

"Zaļā lampa": Palīdzēsim Tatjanai Andrejevai!

фото

Sabiedrība | 2018. gada 30. janvārī plkst. 17:29

Liepājniecei Tatjanai ir 59 gadi, viņa visu mūžu strādājusi tirdzniecībā kā pārdevēja un prečzine. Jau septiņus gadus Tatjana cīnās ar ļaundabīgu audzēju – Hodžkina limfomu. Tatjana visus šos gadus cītīgi ārstējas, šobrīd slimība ir atgriezusies.

Tatjana cieš stipras sāpes un viņai ir grūtības staigāt. Šobrīd slimība uz ķīmijterapiju vairs nereaģē un kā nākamā ārstēšanās iespēja šādā gadījumā ir medikaments Brentuximab vedotin, kas jālieto ik pēc 3 nedēļām un tas maksā 7504 eiro.

Trīs kursus Tatjana jau ir izgājusi. Atlikušajiem pieciem kursiem nepieciešami 37 520 eiro. Šādu līdzekļu nav un valsts šos medikamentus nekompensē.

фото

Tatjana ir vērsusies ar lūgumu pēc atbalsta Veselības ministrijā un Nacionālajā veselības dienestā, kas labākajā gadījumā kompensēs 14 228 eiro, taču tā ir tikai neliela daļa no nepieciešmās summas. Tatjana un īpaši viņas krustdēls Deniss, lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Deniss ir puisis ar īpašām vajadzībām un šobrīd ir gatavs atteikties no pašam ļoti nepieciešamajiem rehabilitācijai saziedotājiem līdzekļiem, lai kaut nedaudz palīdzētu savai krustmātei, kura šobrīd cīnās par savu dzīvību.

фото

Tatjanas krustdēls Deniss Kargins

Palīdzēsim Tatjanai!

"Zaļās lampas" labdarības tālrunis 90006383 (1.42 eiro par zvanu) strādās līdz 6.februārim, lai palīdzētu Tatjanai.

Ziedot iespējams arī ziedot.lv mājaslapā.

Zaļā lampa – žurnālistu Olgas Avdēvičas un Ritas Troškinas raidījums, kas veidots sadarbībā ar ziedot.lv un Borisa un Ināras Teterevu fondu un iznāk radio Baltkom ēterā katru otrdienu.

Komentāri