Latvijā uzsāk akciju #MainamPasauli, Mixnews.lv

Latvijā uzsāk akciju #MainamPasauli

фото

Sabiedrība | 2018. gada 20. martā plkst. 10:06

Uzņēmums "Memory Water" uzsāk akciju #MainamPasauli, kuras mērķis ir palīdzēt katram cilvēkam mainīt savu domāšanas veidu uz pozitīvāku.

Šīs akcijas laikā, katru nedēļu kāds no sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem dos kādu konkrētu padomu, kā mainīt savu iekšējo pasauli.

Šonedēļ pirmo padomu devis pazīstamais filozofs Uģis Kuģis. Pirmās nedēļas tēma ir pateicība.

Katras nākamās nedēļas tēma tiks atklāta katru pirmdienu. Ar savām idejām, kā mainīt iekšējo pasauli dalīsies sabiedrībā zināmi cilvēki, tādi kā Pēteris Kļava, Rēzija Kalniņa, Elita Drāke, Oskars Bārtulis, Anna Rozīte, Ance Šternberga, Pēteris Dragūns, Uģis Kuģis, Agnese Ziediņa-Zariņa un daudzi citi.

фото

Kā norāda organizatori, katrs stāsts radīs vēl vairākus simtus stāstu, kuri iedvesmos cilvēkus.

"Savulaik Mahatma Gandijs teica, ka ar labestību mēs varam kārtīgi satricināt pasauli! Tas ir tieši tas, ko esam nolēmuši izdarīt," - saka "Memory Water" dibinātājs Jānis Pļaviņš.

фото

Lai piedalītos akcijā, Jums ir nepieciešams sociālajos tīklos atzīmēt konkrētu cilvēku, izmantojot simbolu "@" un norādīt, par ko Jūs esat šim cilvēkam pateicīgi, izmantojot tēmturi #MainamPasauli. Kā arī, ja tev pašam izdevies kļūt labākam, dalies ar savu stāstu, izmantojot tēmturi #MainamPasauli.

Sīkāku informāciju par akciju #MainamPasauli var atrast mājaslapā memorywater.com

Komentāri