Birznieka-Upīša ielā veiks kanalizācijas sistēmas remontdarbus, Mixnews.lv

Birznieka-Upīša ielā veiks kanalizācijas sistēmas remontdarbus

фото

Sabiedrība | 2018. gada 21. martā plkst. 08:53

No otrdienas, 20. marta, rīta (aptuveni pl.5.00) sāksies kanalizācijas kolektora atjaunošanas darbi Ernesta Birznieka-Upīša ielā, informē "Rīgas ūdens".

Remontdarbu laikā tiks ierobežota transportlīdzekļu kustība šīs ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Visvalža ielai, kā arī slēgts labais pagrieziens Ernesta Birznieka-Upīša un Lāčplēša ielu krustojumā virzienā uz staciju. Plānots, ka remontdarbi noslēgsies sestdienas rītā.

Šajā posmā esošais kanalizācijas kolektors bija avārijas stāvoklī, uz ielas jau sāka veidoties iesēdumi, tāpēc februāra beigās Ernesta Birznieka-Upīša ielas un Lāčplēša ielas krustojumā jau tika veikti darbi radušāsavārijas situācijas novēršanai. Kanalizācijas vada atjaunošana sāksies otrdienas pēcpusdienā un notiks ar beztranšeju metodi, veicot tā oderēšanu jeb tā saucamo "zeķes" ievilkšanu.

Kopējais atjaunojamā posma garums – 62 metri. Papildu tam tiks veikti arī kanalizācijas akas pārsedzes un teknes remontdarbi. Darbu veikšanas laikā minētajā apkaimē var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.

Saistībā ar kanalizācijas kolektora remontdarbiem no 20.marta līdz 23. martam būs izmaiņas arī 13.trolejbusa maršrutā. No Ieriķu ielas virzienā uz Centrāltirgu 13.trolejbusi brauks pa maršrutu līdz Avotu ielai, tālāk pa Avotu ielu, Stabu ielu, Aleksandra Čaka ielu, Marijas ielu, Elizabetes ielu, Ernesta Birznieka-Upīša ielu, Dzirnavu ielu un tālāk pa maršrutu.

Pieturvietas "Stabu iela", "Lāčplēša iela" un "Dzirnavu iela" centra virzienā būs slēgtas. Trolejbuss pieturēs visās apvedceļā esošajās pieturās. Ieriķu ielas virzienā 13. maršruta trolejbusi kursēs bez izmaiņām.

Foto: pixabay.com

Komentāri