Daugavas stadiona kanalizācijas izbūves laikā bojā gājis strādnieks, Mixnews.lv

Daugavas stadiona kanalizācijas izbūves laikā bojā gājis strādnieks

фото

Sabiedrība | 2018. gada 3. aprīlī plkst. 12:14

Daugavas stadiona kanalizācijas izbūves laikā bojā gājis strādnieks, informēja SIA "Rīgas ūdens" pārstāvis Artūrs Mucenieks.

Viņš norādīja, ka bojā gājušais nav "Rīgas ūdens" darbinieks, tādēļ sīkāku informāciju par negadījuma apstākļiem sniegt nevarēja. Remontdarbus veica SIA "Mārupīte-RR."

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša sacīja, ka mediķi tika izsaukti uz negadījuma vietu, bet, ierodoties notikuma vietā, cilvēks jau bija miris.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece apliecināja, ka pirmdien ap plkst.23 saņemts izsaukums uz Deglava ielu, kur pazemes komunikāciju šahtā bija iekritis cilvēks. Glābēji cietušo izcēla un nodeva mediķiem.

Valsts policijas preses pārstāve Elīna Sprudzāne apstiprināja, ka policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību. Kriminālprocess sākts par faktu un policija skaidro notikušā apstākļus.

Sakarā ar stadiona rekonstrukciju Augusta Deglava ielā tika veikti kanalizācijas vada izbūves darbi, kuru laikā naktī uz otrdienu bojāts ūdensvads.

Ūdensvada avārijas dēļ pār Augusta Deglava tiltu otrdienas rītā ļauts braukt tikai sabiedriskajam transportam. Papildus tam nobrauktuvē no tilta centra virzienā transporta kustībai ir slēgta braukšanas josla, informēja "Rīgas ūdens".

Tāpat vairākas ēkas teritorijā no Pērnavas ielas līdz Ata ielai ir palikušas bez ūdens apgādes.

Foto: pixabay.com

Komentāri