Zaļā lampa: Palīdzēsim Rūtai Rudzei!, Mixnews.lv

Zaļā lampa: Palīdzēsim Rūtai Rudzei!

фото

Sabiedrība | 2018. gada 3. aprīlī plkst. 13:54

Rūtai Rudzei ir 10 gadi. Diagnoze bērnu cerebrālā trieka radusies priekšlaicīgu dzemdību rezultātā. Vairāku gadu garumā ieguldot smagu darbu un pacietību Rūta ir iemācījusies staigāt ar pieturēšanos.

Meitene mācās Rīgas Kristīgās sākumskolas 2.klasē, viņai ir dotības uz valodām un ļoti patīk spēlēt ratiņtenisu. Rūtas lielākais sapnis tuvākajā gadā ir iemācīties staigāt pie vienas rokas un apmeklēt Disnejlendu, tāpēc viņa cītīgi mācās angļu valodu.

фото

Ģimene iegulda savus līdzekļus ikdienas nodarbībām (angļu, spāņu valoda, teniss, ģitāras pulciņš, reitterapija utt.) un ortopēda apmeklēšanai Vācijā, lai izgatavotu piemērotas ortozes kājām, bez kurām Rūta nedrīkst staigāt.

Ģimene dara visu iespējamo savas meitas labā, lai viņa izaugtu par aktīvu sabiedrības locekli. Rūtai ir nepieciešama regulāra rehabilitācija vismaz divas reizes nedēļā, kā arī intensīvie rehabilitācijas pasākumi centrā Poga vismaz 3 reizes gadā. Kopējās izmaksas centrā Poga 2018 gadam sastāda 2630 eiro.

фото

Fizioterapijas nodarbības ir Rūtas ikdiena, bet intensīvās nodarbības ļauj cerēt uz jaunu iemaņu apgūšanu.

Palīdzēsim Rūtai!

Radio Baltkom programmas "Zaļā lampa" labdarības tālrunis - 90006383 (zvans maksā 1,42 eiro) darbojas Ričardam un Keitai līdz 10.aprīlim. Palīdzēt Rūtai var arī ziedot.lv mājaslapā.

Nekādi procenti no saziedotās naudas iekasēti netiek. Visa summa tiek novirzīta rehabilitācijas apmaksai.

Var palīdzēt arī ar pārskaitījumu kontā:

Fonds "Ziedot.lv", reģistrācijas numurs - 40008078226

SWEDBANK, bankas kods - HABALV22

Konta numurs - LV95HABA0551006150241

Mērķis - Atbalsts Rūtai Rudzei

Zaļā lampa – žurnālistu Olgas Avdēvičas un Ritas Troškinas raidījums, kas veidots sadarbībā ar ziedot.lv un Borisa un Ināras Teterevu fondu un iznāk radio Baltkom ēterā katru otrdienu.

Komentāri