"Zaļā lampa": Palīdzēsim Esterei Krapsei!, Mixnews.lv

"Zaļā lampa": Palīdzēsim Esterei Krapsei!

фото

Sabiedrība | 2018. gada 2. maijā plkst. 12:57

Trīspadsmit gadus vecajai Esterei ir bērnu cerebrālā trieka un izteikta tetraparēze. Meitenītei ir veiktas vairākas ortopēdiskas operācijas, kas ļoti uzlabojušas Esteres spēju staigāt patstāvīgi.

Estere apmeklē Rīgas 1.speciālo internātskolu. Tā kā Esterītei ir konstatēta vājdzirdība un vājredzība, meitene ikdienā lieto dzirdes aparātus un brilles. Esteres mīļākās nodarbošanās ir braukšana ar velosipēdu, peldēšana baseinā un galda spēles.

Estere saņem regulāru intensīvu rehabilitāciju centrā Poga. Tas nepieciešams, lai varētu nostiprināt iegūtās iemaņas un uzlabotu Esteres gaitas un līdzsvara pozīciju, kreisās plaukstas darbību. Lielais mērķis ir stabili nostāties uz savām kājām un staigāt bez palīglīdzekļiem vai atbalsta.

2018.gadā Esterei plānoti 2 intensīvi rehabilitācijas kursi. Vienam no kursiem līdzekļu ir pietiekoši, no ziedotājiem tiek lūgts atbalsts intensīvā kursa nodrošināšanai, kas plānots rudenī.

Kursa laikā plānotas 19 “Therasuit 3” terapijas nodarbības, kā arī mēneša nodarbības uz G-EO System gaitas robota. Līdztekus kursam nepieciešamas 6 ergoterapijas nodarbības, neirologa un osteopāta konsultācijas. Rehabilitācijas kursa kopējās izmaksas ir 2670 eiro.

Palīdzēsim Esterei!

Radio Baltkom programmas "Zaļā lampa" labdarības tālrunis - 90006383 (zvans maksā 1,42 eiro) darbojas Esterei līdz 8.maijam. Palīdzēt Esterei var arī ziedot.lv mājaslapā.

Nekādi procenti no saziedotās naudas iekasēti netiek. Visa summa tiek novirzīta rehabilitācijas apmaksai.

Zaļā lampa – žurnālistu Olgas Avdēvičas un Ritas Troškinas raidījums, kas veidots sadarbībā ar ziedot.lv un Borisa un Ināras Teterevu fondu un iznāk radio Baltkom ēterā katru otrdienu.

Komentāri