Pasākumus Uzvaras parkā apmeklējuši aptuveni 150 000 cilvēku, Mixnews.lv

Pasākumus Uzvaras parkā apmeklējuši aptuveni 150 000 cilvēku

фото

Sabiedrība | 2018. gada 9. maijā plkst. 22:04

Svinības Rīgā, Uzvaras parkā, kopumā varētu būt apmeklējuši aptuveni 150 000 cilvēku, lēš pasākuma organizatori.

Biedrības "9maijs.lv" vadītājs, Rīgas domes deputāts Vadims Baraņņiks (S) sacīja, ka kopējais apmeklētāju skaits varētu vēl pieaugt, jo cilvēki tagad ierodas uz vakara galveno notikumu - krievu mūziķa Garika Sukačova koncertu, kā arī vēlāk gaidāmo salūtu.

Baraņņiks norādīja, ka kopumā apmeklētāju skaits ir lielāks nekā pērn, kas varētu būt skaidrojams ar labajiem laika apstākļiem. "Pasākums norit mierīgi un pozitīvi," sacīja biedrības pārstāvis.

фото

фото

фото

Šogad 9.maija pasākumi Uzvaras parkā norit mierīgāk nekā iepriekšējos gados, informēja Valsts policijā.

Līdz plkst.21 Uzvaras parkā bija aizturētas kopumā 17 personas, no tām visvairāk - 13 - par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu, vēl dažas personas aizturētas par neatļautu urinēšanu sabiedriskā vietā, nepakļaušanos policijas darbinieku likumīgajām prasībām, sīko huligānismu, kas izpaudusies kā lamāšanās necenzētiem vārdiem, un par atrašanos sabiedriskā vietā narkotisko vai psihotropo vielu reibumā.

фото

фото

фото

фото

фото

фото

Policija saņēmusi arī vienu iesniegumu par nozagtu tālruni.

Savukārt aplēses par kopējo pasākuma apmeklētāju skaitu policijas rīcībā pagaidām neesot.

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

Trešdien, 9.maijā Rīgā, Uzvaras pieminekļa apkārtnē, visu dienu norisinās dažādi pasākumi par godu 73.gadadienai kopš Padomju Savienības Sarkanās armijas uzvaras pār nacistisko Vāciju Otrajā pasaules karā.

Komentāri