Noslepkavotā Bunkus mamma: Ne mirkli nešaubos, ka noziegumu izdosies atklāt, Mixnews.lv

Noslepkavotā Bunkus mamma: Ne mirkli nešaubos, ka noziegumu izdosies atklāt

фото

Sabiedrība | 2018. gada 4. jūnijā plkst. 11:06

Atvadīšanās no aizvadītājā nedēļā noslepkavotā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus notiks 6.jūnijā, plkst.12, Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes evanģēliski luteriskajā baznīcā, pavēstīja administratora māte Dace Bunkus.

Bunkus arī pauda pateicību policijas un iekšlietu struktūru darbiniekiem, kā arī pateicās par atbalstu Latvijas sabiedrībai. Tāpat viņa arī aicināja atsaukties jebkuru, kas slepkavības dienas rītā redzējis kaut ko neierastu.

Dace Bunkus atklātā vēstulē arī vērsusies pie medijiem, atzīstot: "Vēlos no sirds pateikties līdzcilvēkiem un Latvijas sabiedrībai par atbalstu un izteikto līdzjūtību mūsu ģimenei traģiskā laikā. Vēlos teikt milzīgu paldies Latvijas policistiem un citiem iekšlietu struktūru darbiniekiem, kas šajās dienās netaupa nekādus spēkus, lai notvertu Mārtiņa slepkavas un atklātu nozieguma pasūtītājus, raksta nra.lv.

Ne mirkli nešaubos, ka noziegumu izdosies atklāt un nav svarīgi vai tas notiks rīt, pēc nedēļas vai gada. Ja kāds ir pamanījis ko neierastu slepkavības rītā, lūdzu nekavēties un sazināties ar policiju - pat it kā nenozīmīgas detaļas var izrādīties kritiski svarīgas izmeklēšanā. Tāpat vēlos pateikties Latvijas valstsvīriem un līderiem par nedalītu Mārtiņa slepkavības nosodījumu. Šis mūsu ģimenei ir dziļu sēru laiks. Lūdzu sabiedrību un medijus respeketēt ģimenes privātumu un Mārtiņa piemiņu. Paldies par sapratni."

Mārtiņš Bunkus tika nošauts 30.maija rītā, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem. Īsi pēc slepkavības netālu no notikuma vietas tika sadedzināta ar viltotiem valsts numuriem aprīkota automašīna, kura, visticamāk, bija saistīta ar slepkavību.

Par notikušo policijā sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Foto: Jevgenija Kopilova, LTV7

Komentāri