“Rīgas satiksme” aicina pasažierus informāciju par aktualitātēm skatīt mājaslapā, Mixnews.lv

“Rīgas satiksme” aicina pasažierus informāciju par aktualitātēm skatīt mājaslapā

фото

Sabiedrība | 2018. gada 6. jūnijā plkst. 10:56

No 4.jūnija "Rīgas satiksmes" pieturvietu plāksnītēs pakāpeniski tiks izvietota informatīva kampaņa, kurā klienti tiek aicināti gan transporta kustības sarakstus, gan dažādu citu aktuālu informāciju apskatīt “Rīgas satiksmes” mājaslapā.

Jaunajā kampaņā pasažieriem tiek atgādināts par iespēju ātri un ērti “Rīgas satiksmes” mājaslapā plānot savus braucienus, atrast sev izdevīgāko biļeti, pārbaudīt transporta pienākšanas laikus, sekot līdzi jaunākajām aktualitātēm, kas ievietotas uzņēmuma mājaslapā un sociālajos tīklos, kā arī elektroniski pieteikt klientu apkalpošanas centra apmeklējumu.

фото

“Rīgas satiksmes” mājaslapa 2017.gadā apmeklēta 11 073 781 reizi. Vidēji viens apmeklētājs mājaslapā pavada 1 minūti un 33 sekundes un 83,87% gadījumu izmanto maršruta plānotāju vai apskata transporta kustības sarakstus.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

Komentāri