"Zaļā lampa": Palīdzēsim glābt Anniju!, Mixnews.lv

"Zaļā lampa": Palīdzēsim glābt Anniju!

фото

Sabiedrība | 2018. gada 13. jūnijā plkst. 11:15

Annijai no Valmieras ir 20 gadi. Jauniete šobrīd smagā stāvoklī pēc vairākām epilepsijas lēkmēm ir Valmieras slimnīcas reanimācijas nodaļā. Vēl pirms 4 gadiem Annija bija jautra, dzīvespriecīga, sabiedriska meitene, klases un sabiedrības dvēsele.

Meiteni 16 gadu vecumā skolā piemeklēja epilepsijas lēkme, pēc mēneša sekoja nākošā. Nu jau trīs gadus Annijai ir noteikta invaliditāte, viņa cīnās ar lēkmēm pat līdz vairākām reizēm dienā. Lēkmes Annijai ir atņēmušas spēkus.

Viņai bieži nepieciešama palīdzība, lai pārvietotos pa dzīvokli, uz ielas viņa iziet reti, tikai kāda pavadībā. Ārstu izrakstītās zāles Annijai diemžēl nepalīdz.

Annijas vecāki ilgstoši meklējuši papildus iespējas kā meitas stāvokli uzlabot. Šobrīd atrasta klīnika Barselonā, Spānijā. Papildus izmeklējumi un jaunākie medikamenti, ko piedāvā klīnika šobrīd ir Annijas vienīgā cerība.

Speciālistu konsultācijas un diagnostika šajā klīnikā izmaksā vairāk kā 13 000 eiro. Annija ir vecākā meita trīs bērnu ģimenē. Ģimene var segt daļu summas un ceļa izdevumus, bet lūdz līdzcilvēku palīdzību.

24.jūnijā Annijai jābūt klīnikā Barselonā, viņas stāvoklis ir ļoti smags. Sākotnēji nepieciešamā summa ir 9 000 eiro apmērā, savukārt summa, kas būs nepieciešama ārstniecībai, būs zināma pēc diagnostikas.

фото

Palīdzēsim Annijai!

Radio Baltkom programmas "Zaļā lampa" labdarības tālrunis - 90006383 (zvans maksā 1,42 eiro) darbojas Annijai līdz 19.jūnijam. Palīdzēt Annijai var arī ziedot.lv mājaslapā.

Ja vēlaties izmantot citu maksāšanas veidu, varat maksāt ar bankas pārskaitījumu:

Fonds "Ziedot.lv", Reģ. Nr.: 40008078226

SWEDBANK, Bankas kods - HABALV22

Konta numurs - LV95HABA0551006150241

Mērķis - Palīdzība Annijai Adatai

Nekādi procenti no saziedotās naudas iekasēti netiek. Visa summa tiek novirzīta ārstēšanas apmaksai.

Zaļā lampa – žurnālistu Olgas Avdēvičas un Ritas Troškinas raidījums, kas veidots sadarbībā ar ziedot.lv un Borisa un Ināras Teterevu fondu un iznāk radio Baltkom ēterā katru otrdienu.

Komentāri