Ventspilī durvis ver pirmais "Maxima Express" veikals, Mixnews.lv

Ventspilī durvis ver pirmais "Maxima Express" veikals

фото

Sabiedrība | 2018. gada 12. jūlijā plkst. 16:24

Uzsākot convenience store jeb mazā formāta veikalu tīkla izvēršanu visā Latvijā, uzņēmums “Maxima Latvija” ceturtdien, 12.jūlijā, atklāja pirmo “Maxima Express” veikalu ārpus galvaspilsētas - Ventspilī, Saules ielā 46.

Jaunā “Maxima Express” veikala izveidē Ventspilī ir investēti aptuveni 220 000 eiro, veikala platība ir 143 m2 un tas ir īpaši pielāgots mūsdienu straujajam dzīves ritmam un aprīkots ar moderniem iepirkšanās risinājumiem,to skaitā citādāku veikala izkārtojumu, jauniem tehnoloģiskiem un dizaina risinājumiem.

фото

Līdz ar veikala atvēršanu, pilsētā radītas jaunas darba vietas - pircējus gaidīs septiņi augsti kvalificēti darbinieki.

“Ar veikala atvēršanu Ventspilī “Maxima Latvija” uzsāk dinamisku mazā formāta “Maxima Express” veikalu tīkla attīstību visā Latvijā.Mums ir prieks, ka tieši Ventspils ir tā pilsēta, kurā durvis ver pirmais “Maxima Express” reģionālais veikals. Ventspils ir viena no mūsdienīgākajām pilsētām Latvijā ar strauju attīstības tempu, tādēļ vēlamies Ventspils iedzīvotājiem un pilsētas viesiem nodrošināt arī modernu un ērtu iepirkšanās pieredzi jauna formāta veikalā,” saka “Maxima Latvija” valdes loceklis Viktors Troicins.

фото

Pircēju ērtībai veikalāir pārdomātspreču sortiments ar ikdienas dzīvē svarīgākajām gan pārtikas, gan sadzīves precēm. Veikala sortimentā ir plašs svaiguvietējo dārzeņu un augļu klāsts un zīmola “Meistara Markas” gatavo maltīšu piedāvājums baudīšanai gan uz vietas, gan līdzi ņemšanai. Tāpat pircējiem ir pieejami arī karstie dzērieni līdzi ņemšanai.

Jaunatvērtais “Maxima Express” ir jau trešais uzņēmuma “Maxima Latvija” veikals Ventspils pilsētā unotrais jaunā “Maxima Express” formāta veikals visā “Maxima Grupe” veikalu tīklā Baltijā.

фото

Pirmais “Maxima Express” formāta veikals durvis vēra šī gada maijā Rīgā un, kā liecina pirmā mēneša pārdošanas rezultāti, veikala formāts būtiski ietekmējis arī pircēju paradumus – aizvien vairāk tiek iegādāti veselīgi produkti, svaigi augļiun dārzeņi, kā arī gatavas maltītes.

“Maxima Express” veikala izveide Ventspilī ir daļa no “Maxima Latvija” šī gada investīciju programmas ar mērķi uzlabot klientu iepirkšanās pieredzi, kopumā investējot vairāk nekā 23 miljonus eiro.

Programmas ietvaros līdz gada beigām kopumā tiks rekonstruēti 15 veikali visā Latvijā, kā arī atvērti vismaz 5 jauni dažāda formāta veikali, tostarp, “Maxima Express”.

Komentāri