Rīgā 5.tramvajam mainījies maršruts, Mixnews.lv

Rīgā 5.tramvajam mainījies maršruts

фото

Sabiedrība | 2018. gada 13. jūlijā plkst. 14:29

Saistībā ar tramvaja sliežu nomaiņu Slokas ielas un Jūrmalas gatves krustojumā, veiktas izmaiņas 5.tramvaja maršrutā, informē "Rīgas satiksme".

5.maršruta tramvajs no galapunkta „Mīlgrāvis” brauks pa maršrutu līdz pieturvietai „Nacionālā opera” tālāk pa Aspazijas bulvāri, Krišjāņa Barona ielu, līdz pieturvietai „Stacijas laukums” (Radio iela) un tad atkaļ uz Mīlgrāvi.

"Rīgas satiksme" aicina pasažierus ņemt vērā, ka atsevišķos reisos tramvaji no pieturvietas „Stacijas laukums” kursēs tikai līdz pieturvietai „Aldaris”.

No Iļģuciema minētais tramvajs tiks aizstāts ar 5T. maršruta autobusu, kas kursēs paralēli tramvaja sliežu ceļam. Vēršam Jūsu uzmanību, ka 5T.autobuss maršrutā „Stacijas laukums - Iļģuciems” pieturēs tramvaju pieturvietās un atsevišķās autobusu pieturvietās.

Braucot galapunkta „Iļģuciems” virzienā, 5T. maršruta autobuss apstāsies pagaidu pieturvietā Slokas ielā pie Uzvaras bulvāra un autobusu pieturvietā „A. Grīna bulvāris” (Slokas iela). Abos braukšanas virzienos 5T.autobuss pieturēs autobusu pieturvietā „Nacionālā bibliotēka”.

Pasažieriem, kuri ikdienā lieto biļetes noteiktam braucienu skaitam vai biļetes iegādājas pie transportlīdzekļa vadītāja, tajā skaitā biļeti, kas paredzēta suņa pārvadāšanai – veicot pārsēšanos no 5.tramvaja uz 5T.autobusu (vai otrādi), atkārtota e-talona reģistrācija vai biļetes iegāde nav jāveic (reģistrētā/ iegādātā biļete ir derīga 100 minūtes, braucot tajā pašā virzienā).

Pasažieriem, kuri izmanto tramvajam paredzētas abonementa biļetes (1 stundas, 24 stundu, 3 dienu, 5 dienu biļete), Rīgas pašvaldības piešķirtos braukšanas atvieglojumus 100% apmērā, kā arī mēneša biļeti 5. maršruta tramvajam – veicot pārsēšanos no 5.tramvaja uz 5T.autobusu (vai otrādi), ir jāveic atkārtota e-talona reģistrācija.

Pasažieriem, kuri neizmanto e talonu, bet pie vadītāja ir tiesīgi saņemt nulles biļeti (personas, kurām noteikta I vai II invaliditātes grupa, personas līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti un citas personas) – veicot pārsēšanos no tramvaja autobusā (vai otrādi), katru reizi pie vadītāja ir jāsaņem nulles biļete.

5.maršruta tramvaja mēneša biļešu lietotāji – ja mēneša sākumā klients grib uzsākt jaunu biļeti 5.tramvajam, bet klients dzīvo posmā, kur kursē 5T.autobusu maršruts – klients droši var veikt brauciena reģistrāciju 5T.maršruta autobusā – e-talons tiek piesaistīts 5.tramvaju maršrutam.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

Foto: facebook.com/Rīgas satiksme

Komentāri