8. un 9. jūlijā būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā, Mixnews.lv

8. un 9. jūlijā būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

фото

Sabiedrība | 2018. gada 6. jūlijā plkst. 17:06

„Rīgas satiksme” atgādina, ka, saskaņā ar Likumu par „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām", diena pēc Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku noslēguma dienas – 9.jūlijs ir oficiālā brīvdiena visā valstī.

Sabiedriskais transports

Atsaucoties uz iepriekš minēto, Rīgas pilsētas sabiedriskais transports (tramvajs, trolejbuss, autobuss) 9.jūlijā kursēs pēc brīvdienu saraksta. Pasažieriem, kuri ir iegādājušies braukšanas biļetes darba dienām, lūdzam ievērot, ka 9.jūlijā braukšanas biļetes, kas paredzētas darba dienām, nebūs derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā.

Minibusi un ekspresbusi 9.jūlijā kursēs pēc svētdienu un brīvdienu saraksta.

Autostāvvietas

Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, 8. jūlijā, Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku noslēguma dienā, varēs izmantot bez maksas, izņemot apakšzemes stāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a – tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Pirmdien, 9.jūlijā, autostāvvietās, kuras izvietotas Vecrīgā (R zona) un Vecāķos (V zona), par auto novietošanu būs jāmaksā. Savukārt A, B, C un D zonas autostāvvietas norādītajā dienā varēs izmantot bez maksas. Par apakšzemes stāvvietas Krišjāņa Valdemāra ielā 5a izmantošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Klientu apkalpošanas centri

Svētku dienā, 8.jūlijā, klientu apkalpošanas centri būs slēgti. Pirmdien, 9.jūlijā, no plkst.10:00 līdz plkst.16:00 strādās klientu apkalpošanas centrs Spīķeru ielā, 1.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

Foto: facebook.com/Rīgas satiksme

Komentāri