Lounge FM aicinā uz kruīzu džeza stilā uz "Rīgas pērle" klāja, Mixnews.lv

Lounge FM aicinā uz kruīzu džeza stilā uz "Rīgas pērle" klāja

фото

Sabiedrība | 2018. gada 27. augustā plkst. 13:40

14.septembrī uz kuģa-restorāna "Rīgas pērle" notiks projekta DŽEZA KRUĪZS vakars-koncerts sadarbībā ar radio Lounge FM (99,5). Tajā piedalīsies populārais Latvijas džeza mūziķis Deniss Paškevičs ar grupu "Funk Therapy".

  1. gadā četri pieredzējuši mūziķi apvienojas ar saksofonistu Denisu Paškeviču, lai izveidotu "Funk Therapy" – grupu, kuras muzikālais mērķis ir radīt savu funk koncepciju, savās kanējumā sapludinot jazz, funk un pasaules mūzikas ritmus.

Funk Therapy koncertos atskaņo savas oriģinālkompozīcijas, kuras radušās katram instrumentam piešķirot savu konkrētu uzdevumu. Mūziķu spēja saklausīt vienam otru un saspēlēties, sniedz klausītājam iespēju piedzīvot improvizācijas brīnumu. Tā kā grupas spēlētā mūzika ir piesātināta ar enerģiju un spēcīgu ritmu, katra apvienības uzstāšanās padara pasākuma krāsainu, sniedzot pozitīvu un emociju pilnu mūziku.

14.septembrī mēs dosimies aizraujošā ceļojumā džeza un funk pasaulē trīs stundu kruīzā pa Daugavu. Šī mūzika nevienu neatstās vienaldzīgu!

  • Iekāpšana no 19:15.

  • Kruīzs no 20:00 līdz 23:00.

  • Vakara beigas 23:00.

Piestātne atrodas 11.Novembra krastmalā pie Vanšu tilta (Muitas ielas stūris).

Jums būs pieejams restorāns ar lielu ēdienu izvēli un bārs, atklāts klājs ar lielisku skatu uz Vecrīgu uz Daugavas krastiem.

Uzmanību! Nelabvēlīgu laika apstākļu (viļņi, brāzmains vējš) gadījumā, kas neļauj nodrošināt drošības noteikumu ievērošanu uz ūdens, koncerts notiks kuģa restorānā bez brauciena pa Daugavu.

Uz tikšanos kruīzā – koncertā ar Denisa Paškeviča grupu "Funk Therapy" uz "Rīgas pērle" borta 14.septembrī plkst.20:00. Jūsu līdzdalība palīdzēs radīt džeza kruīzu koncertu rīkošanas tradīciju uz Daugavas!

Nākamā tikšanās ar Denisu Paškeviču un viņa mūziķiem projektā DŽEZA KRUĪZS uz "Rīgas pērle" borta plānojas 6.oktobrī plkst.20:00.

Papildu informācija www.mixnews.lv un www.rigasperle.lv, kā arī facebook lapās @RigasPerle un @RigaRoom.

Biļetes Biļešu serviss tīklā un DUS Circle K, kā arī www.bilesuserviss.lv.

Komentāri