RIGA ROOM sadarbībā ar Rocket Bean Roastery uzsāk jaunu koncertu sēriju, Mixnews.lv

RIGA ROOM sadarbībā ar Rocket Bean Roastery uzsāk jaunu koncertu sēriju

фото

Sabiedrība | 2018. gada 28. augustā plkst. 08:10

RIGA ROOM sadarbībā ar Rocket Bean Roastery uzsāk jaunu koncertu sēriju, un 30. augustā plkst. 20.00 aicinām jūs uz Jolantas Gulbes Paškevicās vārda dienas koncertu "O Amor A Portugal". , kurā tiks atskaņotas skaistākās portugāļu fado kompozīcijas.

Portugāļu tradicionālās mūzikas stils fado kļuvis par iecienītu mūzikas novirzienu arī Latvijā. Par to lielā mērā jāpateicas dziedātājai Jolantai Gulbei Paškevičai kura jau vairākus gadus cītīgi kopusi fado dziedāšanas tradīcijas.

Viņa kopā ar ģitāristiem Ivaru Hermani un Aris Ozols sagatavojusi izsmalcinātu programmu “O Amor a Portugal”, kurā apkopojusi pašai tuvākās fado dziesmas. Turklāt no ļoti dažādiem laika posmiem, kas klausītājiem ļaus doties vēsturiskā ceļojumā un paklausīties gan senākās šā stila dziesmas, gan pagājušā gadsimta dīvu Amalia Rodrigues un Dulce Pontes daiļrades piemērus, kā arī jaunāko laiku fado iezīmes. Fado dziesmas ir izteikti emocionālas un tradicionālajā veidolā vēsta par ilgām pēc nesasniedzamā. Šis stils radies 19. gadsimtā Lisabonā, Portu un citās Portugāles pilsētās un uzskatāms par vislabāko valsts vizītkarti.

Ieejas maksa: 15 EUR. Biļetes pieejamas Rocket Bean Roastery kasē sākot ar 27. augustu, kā arī tās var iegādāties pirms koncerta.

Komentāri