Radio Baltkom un Mix FM sācies jauns raidījums "Latvijas pilsētas - Simtgadei gatavas!", Mixnews.lv

Radio Baltkom un Mix FM sācies jauns raidījums "Latvijas pilsētas - Simtgadei gatavas!"

фото

Sabiedrība | 2018. gada 29. augustā plkst. 11:08

Latvijā ir 76 pilsētas, katrai no tām ir sava seja. Viena ir slavena ar savu skaisto pili, otra - tiltu, trešā ar bagātāko etnogrāfijas muzeju un ceturtā - ostu. Bet pilsētas seja ir ne tikai arhitektūrā, dabā vai vēsturē. Tās galvenā bagātība ir tās iedzīvotāji. Katru dienu viņi veido savu pilsētu citādu.

Par godu Latvijas 100. gadadienai kopā ar Sabiedrības Integrācijas fondu esam sagatavojuši jaunu projektu "Latvijas pilsētas - Simtgadei gatavas!".

"Latvijas pilsētas - Simtgadei gatavas!" ir programmu cikls latviešu valodā, kas tiks raidīts Baltkom radio katru nedēļu, trešdienās, no plkst. 14.00 līdz 15.00, un radio MIX FM 102, 7 – ceturtdienās, tajos pašos laikos.

Katrā programmā mēs jums stāstīsim par dažādām Latvijas pilsētām, uzzināsim, kā tās gatavojas savas valsts gadadienai. Iepazīstināsim jūs ar pilsētas vadību, muzeju darbiniekiem, slaveniem pilsētniekiem utt.

Pirmajā raidījumā esam nolēmuši sākt tieši ar Latvijas kartes centru - Olaini un Jelgavu. Par pilsētām stāstīs Olaines domes priekšsēdētāja vietniece Inta Purviņa, Olaines muzeja vecākais speciālists Māris Ribickis, Jelgavas mērs Andris Rāviņš un Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja kurators Aldis Barševskis.

Klausieties 29. augustā - Baltkom radio 93.9 FM un 30. augustā – radio MIX FM 102.7 FM - no plkst. 14.00 līdz 15.00 skanēs pirmais raidījuma "Latvijas pilsētas Simtgadei gatavas" izlaidums!

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma "Latvijas pilsētas - Simtgadei gatavas!" saturu atbild SIA RNR LTD.

Komentāri