Unikāla biznesa sadarbība - autentisks Āzijas ēdiens lielveikalos, Mixnews.lv

Unikāla biznesa sadarbība - autentisks Āzijas ēdiens lielveikalos

фото

Sabiedrība | 2018. gada 5. oktobrī plkst. 10:11

Īstenojot vēl nebijušu sadarbības konceptu starp restorānu un mazumtirdzniecības tīklu, “Maxima Latvija” kopā ar restorānu “Wok n Kurry” prezentē autentisku Āzijas tradicionālo maltīšu līniju, kas jau šobrīd pieejama atsevišķos “Maxima” veikalos.

Maltītes pieejamas “Maxima Express” veikalā Merķeļa ielā, 2 un ”Maxima XXX veikalā t/c “Domina Shopping”, kā arī tuvāka laikā citos “Maxima” veikalos. Maltīšu piedāvājumā iekļautas Āzijas virtuves uzkodas un pamatēdieni veģetāriešiem, vegāniem un ikvienam gardēdim, kuru aizrauj jaunu garšu atklāšana.

“Ar Latvijā vēl nebijušu sadarbību starp mazumtirgotāju un restorānu, “Maxima” veikalu gatavo maltīšu sortimentu ir papildinājušas maltītes no restorānu ēdienkartes. Šis daudzējādā ziņā ir unikāls projekts, jo esam to īstenojuši kopīgi ar vienu no iecienītākajiem Āzijas garšu restorāniem Rīgā un Austrumu garšu ekspertiem “Wok n Kurry”, pirmo reizi veikalos piedāvājot autentiskus Āzijas ēdienus.

фото

Visas maltītes “Maxima” veikaliem gatavos “Wok n Kurry” pavāri no Indijas pēc tradicionālajām receptēm, izmantojot autentiskas sastāvdaļas un svaigas Austrumu garšvielas. Tā būs pilnīgi jauna un eksotiska garšu pieredze “Maxima” pircējiem, kas pieejama ne vien restorānā, bet arī ikdienā,” norāda Kristīne Āboltiņa, “Maxima Latvija” valdes locekle.

“Maxima” veikalos pieejamā Āzijas tradicionālo maltīšu līnijā ir četru veidu uzkodas: “Dim Sum”, kas ir fritēti ķīniešu pelmeņi ar dārzeņu pildījumu, “Spring Roll” jeb fritēti Āzijas mīklas rullīši ar dārzeņu pildījumu, “Falafel” jeb Austrumu zirņu plāceņi, kā arī “Samosa” jeb fritēti indiešu pīrāgi ar kartupeļiem un zirnīšiem. Ēdienus iespējams papildināt ar saldā čili, zaļā čatnija un tamirinda mērcēm.

No pamatēdieniem “Maxima” veikalos ir pieejami 5 dažādas veģetārās maltītes - “Biryani” ar raita mērci jeb basmati rīsi ar indiešu garšvielām un dārzeņiem, kā arī 2 veidu “Hakka”, kas ir kviešu nūdeles ar dārzeņiem, ko ar Singapūras saldskābo vai Sičuaņas pikanto mērci, panēts mājas siers čilli mērcē un lēcu sautējums “Dal Makhani”.

фото

“Wok n Kurry” ir Āzijas restorāns, kas piedāvā tikai autentiskus indiešu, ķīniešu un taizemiešu ēdienus, ko gatavo pavāri no Āzijas. Maltīšu pagatavošanā tiek pievērsta uzmanība visām tradicionālajām garšu niansēm un oriģinālajai pagatavošanas tehnikai.

фото

Visas ēdienos izmantotās garšvielas tiek vestas no Āzijas nesasmalcinātas, lai saglabātu pilnvērtīgu to aromātu un atbilstošu autentisku garšu.

Komentāri