"Rīgas meži" atzīmē savas izveides desmito gadadienu, Mixnews.lv

"Rīgas meži" atzīmē savas izveides desmito gadadienu

фото

Sabiedrība | 2018. gada 5. oktobrī plkst. 10:22

Šogad SIA "Rīgas meži" atzīmēja savas izveides desmito gadadienu. Uzņēmuma kapitāldaļu turētājs Andris Ameriks SIA "Rīgas meži" dibināšanu vērtē kā vienu no pašiem veiksmīgākajiem lēmumiem, kādu pieņēmusi Rīgas dome.

Pirms nepilniem desmit gadiem Rīgā bija trīs aģentūras: "Mežaparks’’, "Rīgas dārzi un parki" un "Rīgas meži". Aģentūra "Mežaparks" nodarbojās tikai un vienīgi ar Mežaparku. Aģentūra "Rīgas meži" strādāja teritorijā aiz Rīgas robežas un atbildēja par īpašumu, kas platības ziņā ir divreiz lielāks par Rīgu.

Rīga ir 300 kvadrātkilometrus liela, bet meži, kas Rīgai pieder vēl no bīskapa Alberta laikiem, aizņem 560 kvadrātkilometrus. Aģentūra "Rīgas dārzi un parki" atbildēja par galvaspilsētas parkiem, skvēriem, puķu dobēm un zaļajām zonām.

"Katrai aģentūrai vajadzēja savu tehniku, direktoru, sekretāri. Tāpēc loģiska bija doma apvienot uzņēmumus, veidojot vienu spēcīgu tehnikas parku un administrāciju. Vienkārši šīs pārmaiņas nenāca. Šaubu bija daudz, arī cilvēki uztraucās, vai saglabās darbu. Tas bija garš ceļš, liels izaicinājums, bet par rezultātu esmu lepns," - norādīja Ameriks.

"Rīgas mežiem" desmit gadi paskrējuši ātri. Rezultāti ir labi, un uzņēmums lepojas ar paveikto.

"Neapstāties! Tas ir izaicinājums, ar kuru katru rītu jāmostas," - norāda "Rīgas meži" vadība.

Foto: pixabay.com

Komentāri