Advokāte: Meroni ONAP nekad nav piemērojis aizdomās turamā statusu, Mixnews.lv

Advokāte: Meroni ONAP nekad nav piemērojis aizdomās turamā statusu

фото

Sabiedrība | 2018. gada 5. oktobrī plkst. 11:02

Laikrakstā "Diena" publicēta informācija, ka Šveices advokātam Rūdolfam Meroni piemērots aizdomās turamā statuss, ir klaji meli, paziņoja zvērinātā advokāte Benita Balana.

Šī gada 2.oktobrī laikraksts "Diena", tā portāls un sociālie tīkli publicēja rakstu, kurā norādījuši, ka Rudolfam Meroni Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvalde (ONAP) septembra beigās piemērojusi aizodmās turamā statusu.

Kā norāda Benita Balana, "Diena" publicēja viltus ziņas un faktos nepamatotas baumas, kādēļ par laikraksta izplatīto melīgo informāciju iesniegta sūdzība. Tāpat ir pieprasīta atvainošanās par neslavas celšanu un tūlītējs nepatieso ziņu atsaukums.

Pēc advokātes teiktā, informācijas nepatiesumu apstiprinājis arī Organizētās noziedzības un apkarošanas pārvaldes 1.nodaļas priekšnieks Raitis Kalnačs.

Advokāte norāda, ka apzināta viltus ziņu publiskošana liek apšaubīt laikraksta neatkarību un profesionalitāti, kā arī vērienīgi mazina uzticību medijam, kurš, visticamāk, pakļāvies ārējiem spēkiem un savtīgām interesēm.

Foto: Valsts policija

Komentāri