Jūrmalas dome vēlas noskaidrot, ko par tās darbu domā pilsētnieki, Mixnews.lv

Jūrmalas dome vēlas noskaidrot, ko par tās darbu domā pilsētnieki (1)

фото

Sabiedrība | 2013. gada 17. martā plkst. 17:55

Jūrmalas pilsētas dome izsludinājusi iepirkuma konkursu par sabiedriskās domas pētījumu, kuras gaitā plānots veikt Jūrmalas pilsētas iedzīvotāju aptauju, lai noskaidrotu iedzīvotāju vērtējumu pašvaldības darbam dažādās atbildības jomās, ziņo aģentūra LETA.

Plānots, ka aptaujas gaitā tiks aptaujāti vismaz 600 Jūrmalas pilsētas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 17 līdz 75 gadiem, veicot aptuveni stundu garas tiešās intervijas respondentu dzīvesvietās, izmantojot īpaši sastādītas aptaujas anketas latviešu un krievu valodā.

Tāpat pasūtījuma īstenotājam būs jāorganizē astoņas fokusa grupu diskusijas ar 8 līdz 10 dažāda vecuma un tautības Jūrmalas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, ar mērķi padziļināti noskaidrot to viedokļus par pašvaldības darbu dažādos aspektos.

Iepirkuma konkurss noslēgsies pirmdien, 18.martā, bet darbu gala termiņš būs četras nedēļas no līguma noslēgšanas dienas.

Līdz ar to pašvaldība saņems analītisku atskaiti latviešu valodā par jūrmalnieku viedokli, kas tiks atspoguļots pēc visiem aptaujā iekļautajiem sociāli demogrāfiskajiem parametriem, piemēram, respondentu dzimuma, tautības, vecuma, dzīves vietas un citiem pasūtītāju interesējošiem parametriem.

Komentāri 1
ES.VApirms 5 gadiem
PASTAIGAJET PA BULDUR PR. LIDZ MARINBADAM UN VIS BUS SKADRS KO PAR JUMS VAR DOMAT. AR MASIN VAR BRAUKT. VIS OKEI A AR KAJAM....