Zandausu ģimenei nepieciešama mūsu palīdzība!, Mixnews.lv

Zandausu ģimenei nepieciešama mūsu palīdzība!

фото

Sabiedrība | 2018. gada 13. novembrī plkst. 11:29

Lieveikals internetā NuKo.lv sadarbībā ar Palidzesim.lv sāka labdarības projektu, kurā ikvienam ir iespēja palīdzēt.

Šobrīd mūsu palīdzība nepieciešama Zandausu ģimenei no Jūrmalas. Ģimenē aug trīs bērni, kurus mamma audzina viena. Ikdienā mamma rūpējas par līdzcilvēkiem, strādājot par veco ļaužu aprūpētāju, bet nu pienācis laiks palīdzību lūgt arī pašai.

Jau kopš dzimšanas 11 gadus vecā meitiņa sirgst ar daudz un dažādām slimībām. Viņas pamata diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka, bet papildus tai - epilepsija ar krampjiem, spastiska, izteikta tetraparēze, nieru mazspēja, gūžas subluksācija, problēmas ar kuņģi un žoklim ir vaļējs sakodiens.

Meitenei kļūst vēl smagāk. Epilepsijai saasinoties, meitene miegā cieš stipras sāpes. Viņai patīk atrasties starp cilvēkiem, nopietni visu vērot un, cik vien viņas spēkos, piedalīties skolas aktivitātēs un mācību procesā.

Bet 14 gadus vecajam dēlam nesen piešķirta invaliditāte Asperegena sindroma dēļ. Tā kā slimība progresē, šobrīd tiek veiktas dažādas veselības pārbaudes, arī zēnam nepieciešama nepārtraukta pieskatīšana un aprūpe.

Liels atbalsts mammai ir vecākā meita, kura mācās par vizuālā tēla speciālistu un brīvajos brīžos palīdz, cik vien spēj.

Papildus nepieciešamajiem ārstniecības izdevumiem ģimenei ļoti noderētu atbalsts pārtikas un saimniecības preču iegādē.

Kā ziedot?

  • Izvēlies preces un saliec tās preču grozā;

  • Nospied pogu PIRKT un izvēlies piegādes adresi: Zandausu ģimene no Jūrmalas, Jūrmala;

фото

  • Izvēlies kādu no pieejamajiem piegādes laikiem un veic apmaksu!

Labais vairo labo! Sirsnīgs paldies NuKo un visas Zandausu ģimenes vārdā!

Komentāri