Pārdaugavā durvis ver vēl divi rekonstruēti Maxima veikali, Mixnews.lv

Pārdaugavā durvis ver vēl divi rekonstruēti Maxima veikali

фото

Sabiedrība | 2018. gada 15. novembrī plkst. 16:25

Ceturtdien, 15.novembrī, pēc rekonstrukcijas durvis pircējiem ver “Maxima XX” veikals Kurzemes prospektā 141, kur ieviestas inovatīvas saldēšanas iekārtas, kas darbojas, pateicoties CO2 sistēmai, kā arī “Maxima X” veikals Mazajā Nometņu ielā 29b.

Šo veikalu pārbūvē, modernizācijā un energoefektivitātes uzlabošanā “Maxima Latvija” ir investējusi vairāk nekā 1,4 miljonus eiro.

фото

фото

фото

“Šogad veicam pakāpenisku un skaitliski apjomīgu esošo veikalu rekonstrukciju dažāda formāta veikalos visā Latvijā – sākot no “Maxima X” formāta veikaliem, turpinot arī ar plašāku rekonstrukciju tirdzniecības centros.

Kopā ar pieredzējušu ekspertu komandu mēs rūpīgi izvērtējam nepieciešamos uzlabojumus katram veikalam, lai nodrošinātu ērtu, mūsdienīgu un videi draudzīgu iepirkšanos un darba vidi. Lepojamies, ka sākam izmantot videi draudzīgās un inovatīvās saldēšanas iekārtas, kur netiek izmantots freons, bet gan CO2 sistēma,” norāda Viktors Troicins, “Maxima Latvija” valdes loceklis.

Rekonstrukcijas darbi veikalos tika uzsākti šī gada jūlija vidū. Četros mēnešos, 849m2plašajā “Maxima X” veikalā Mazā Nometņu ielā 29b ir veikta iekšējo inženiertīklu nomaiņa, kā arī pilnībā atjaunota telpu apdare. Kopējās investīcijas veikala atjaunošanas darbiem bija aptuveni 660 tūkstoši eiro.

фото

фото

фото

Savukārt “Maxima XX” veikalā Kurzemes prospektā rekonstrukcijas projekta laikā ir veikta, iekštelpu un inženiertīklu atjaunošana, kā arī būtiski uzlabota ēkas energoefektivitāte.

Šajā veikalā ir ne tikai uzstādīts energoefektīvs LED apgaismojums 1700 m2 lielajā tirdzniecības zālē, bet arī kā pirmajiem “Maxima Latvija” veikalu tīklā izbūvētas videi īpaši draudzīgas un energoefektīvas aukstuma sistēmas, kuru darbība pilnībā tiek nodrošināta bez freona lietošanas.

Papildu tam ir veikti iekšējās apdares darbi arī citos tirdzniecības centra veikalos. Kopējā veikalu ēkas platība ir 4069 m2 un tā rekonstrukcijas projekta investīcijas bija 830 tūkstoši eiro.

фото

фото

“Maxima Latvija” abos veikalos nodrošina 71 darba vietu – 13 cilvēki strādā Mazā Nometņu ielā 29b un 58 darbinieki rūpējas par veikalus Kurzemes prospekta 141.

Abu “Maxima” veikalurekonstrukcijas ir daļa no “Maxima Latvija” šī gada investīciju programmas ar mērķi uzlabot klientu iepirkšanās pieredzi, kopumā investējot vairāk nekā 23 miljonus eiro.

фото

фото

Programmas ietvaros līdz gada beigām kopumā tiks rekonstruēti 15 veikali gan Rīgā, gan reģionos, kā arī atvērti vismaz 5 jauni dažāda formāta veikali visā Latvijā.

Komentāri