"Zaļā lampa": palīdzam piepildīt īpašo bērnu sapņus!, Mixnews.lv

"Zaļā lampa": palīdzam piepildīt īpašo bērnu sapņus!

фото

Sabiedrība | 2018. gada 20. novembrī plkst. 07:05

Palīdzam piepildīt īpašo bērnu sapņus! Savu atbalstu var sniegt, piezvanot uz ziedojumu tālruni 9 000 6384. Viena zvana maksa – 1,42 eiro.

Šo bērnu iespējas ierobežo smagas slimības. Vien domās viņi kopā ar draugiem aizrautīgi šļakstinās jūras malā vai traucas ar skrejriteni. Ikdienā daudz vairāk ir skumju un sāpju. Taču arī viņiem ir savi, īpašie, sapņi! Mēs kopā varam tos piepildīt, lai ieraudzītu mirdzumu ļoti īpašo bērnu acīs.

Labdarības fonds BeOpen ir uzsācis jaunu labdarības programmu – Palīdzam piepildīt īpašo bērnu sapņus. Tās uzdevums – uzdāvināt pozitīvas emocijas, palīdzēt augt un attīstīties, kļūt patstāvīgākiem un pašapzinīgākiem tiem bērniem, kuru ikdienā ir ne mazums sāpju, skumju un pārdzīvojumu.

Programma darbosies visa 2019.gada garumā un pirmie tās dalībnieki būs 9 bērni ar kustību traucējumiem. Ikviens var mums pievienoties un darīt labus darbus kopā!

Līdz 27.novembrim labdarības fonda BeOpen KONTS ir atvērts ziedojumiem tieši šo īpašo sapņu piepildījumu programmai.

Savu atbalstu var sniegt, izmantojot savu maksājumu karti vai arī piezvanot uz ziedojumu tālruni 9 000 6384. Viena zvana maksa – 1,42 eiro.

Kustību priekam – īpašais velosipēds!

фото

Programmas pirmie dalībnieki – trīs bērni ar kustību traucējumiem no Rīgas un Valmieras un septiņgadīga meitenīte ar dauna sindromu. Viņi visi sapņo par savu īpašo trīsriteni, kas viņiem dos iespēju justies tikpat līdzvērtīgiem kā veselie vienaudži un vienlaikus veicinās rehabilitāciju. Tās būs braukšanas prieka pozitīvas emocijas, iespēja vairāk būt svaigā gaisā, būt aktīviem kopā ar ģimeni un draugiem.

Velosipēdi tiek aprīkoti ar speciāliem stiprinājumiem kāju pēdām un muguras balstam, atbilstoši katram bērnam individuāli. Braucamrīks papildus tiek aprīkots arī ar elektrisko piedziņu, lai kustību uz priekšu var turpināt arī tad, kad kājiņas minoties būs nogurušas. Speciāli aprīkotos velosipēdus izgatavo Latvijas sociālās uzņēmējdarbības uzņēmums, kas tos pielāgo katram bērnam individuāli.

Atkarībā no aprīkojuma un bērna vajadzībām, viens šāds velosipēds maksā no 900 līdz 1500 EUR.

Bērniem ar kustību traucējumiem šāds velosipēds kļūst vienlaikus arī par sava veida rehabilitācijas trenažieri, stiprinot visas ķermeņa muskulatūru, sirdsdarbību un vispārējo tonusu. Un, protams, gandarījums par spēju būt līdzās saviem vienaudžiem!

KONTS ir atvērts ziedojumiem tieši šo īpašo sapņu piepildījumu programmai.

Meitenes ratiņkrēslos ir pelnījušas būt skaistas

фото

Programmas dalībnieku otrajā grupā ir piecas fantastiskas meitenes jutīgajā pusaudžu vecumā, kad sapņots tiek par skaistām kleitām un svētkiem piemītošo pošanos un rotāšanos. Taču šo meiteņu ikdiena ir ratiņkrēsls, bieži vien tam klāt nāk noslēgtība un bailes būt nesaprastām un nepieņemtām savu vienaudžu vidū. Tāpēc mēs visi kopā varam dāvināt šīm piecām īpašajām meitenēm brīnumainās pārvērtības un meistarklases nodarbības.

Ar mūsu atbalstu mēs varam meitenēm iedot ticību savai pievilcībai un skaistumam, stiprināt viņu pašapziņu un spēju atrast gaišos mirkļus pat visskumjākajās situācijās.

Lai mums izdodas daļu no sava prieka uzdāvināt šiem bērniem un piepildīt viņu mazos lielos sapņus!

Pirmās īpašo sapņu programmas labdarības fonds BeOpen īstenos 2019.gada janvārī un februārī.

KONTS ir atvērts ziedojumiem.

Bankas rekvizīti ziedojumiem:

Labdarības fonds BeOpen

Reģ.Nr 50008218201

Konts LV59 CBBR 1123 2155 000 10

Mērķis: Zaļā lampa, projekts īpašo bērnu sapņiem

No ziedotās naudas netiek ieturēta komisijas maksa, tāpēc ziedojumi pilnā apmērā tiks izlietoti tikai konkrētās programmas dalībniekiem.

Ziedojumu tālrunis 9 000 6384. Viena zvana maksa – 1,42 eiro

фото

Labdarības autorprogramma ”Zaļā lampa” skan radio Baltkom 93.9 FM ēterā katru otrdienu plkst. 16.00. Raidījumu vada žurnālistes Olga Avdeviča un Rita Troškina