Garantējam kvalitāti: Ahmad tēju pārbauda Tī-testētāji, Mixnews.lv

Garantējam kvalitāti: Ahmad tēju pārbauda Tī-testētāji

фото

Sabiedrība | 2018. gada 21. decembrī plkst. 13:57

“Runāt, cik nopietni Anglijā tiek kontrolēta kvalitāte, var ilgi, tāpēc pastāstīsim tikai par dažiem faktiem. Pesticīdi: ja runa par kompāniju Ahmad Tea, kurā es strādāju daudzus gadus, tad mūsu produkciju pārbauda vairāk nekā uz 500 pesticīdu klātbūtni, kā to pieprasa ES normas.

Svarīgi izprast, ka ir arī pieļaujama pesticīdu norma, jo tos lieto, lai iznīcinātu visu to kaitīgo, kas ietekmē tējas kvalitāti novākšanas procesā: kukaiņi, ērces utt.. Es esmu veltījis visu savu dzīvi tējai un man ir ļoti svarīgi, lai kompānija, kura mani ir pieņēmusi savā “tējas ģimenē” neizmanto ne saldinātājus, ne krāsvielas, ne arī citas ķīmiskas vielas.

Jo dabiski, ka visas tās kaitīgās vielas, kuras uzkrājas organismā lietojot tēju ar ”ķīmiju” agri vai vēlu liks par sevi manīt. Mūsu tēja nonāk pārdošanā tikai pēc rūpīgas katras partijas pārbaudes un kvalitātes apliecinājuma.

Tas viss tiek darīts tamdēļ, lai katrs var izbaudīt lielisku tēju, tāspiesātināto aromātu un neatkārtojamo Ahmad tējas garšas buķeti. Vienalga vai tā ir beramā, paciņu vai tēja piramīdas veida iepakojumā,” - pastāstīja viens no Anglija zināmākajiem un cienījamākajiem Tī – testētājiem Viljams Mennigs, kurš ir Ahmad Tea galvenais Tī – testētājs.

Ahmad Tea Baltijas pārstāvis mums pastāstīja interesantu informāciju, ka katru jaunu tējas partiju Tī -testētāji testē ne mazāk kā septiņas reizes. Ahmad tējas panākumu noslēpums pārsvarā ir šo Tī -testētāju - tējas degustatoru- nenogurdināmais darbs, kā rezultātā top sabalansētas tējas maisījums.

фото

Ahmad kompānijā strādā 25 šīs retās profesijas pārstāvji.Ahmad Tea kompānijas īpašais lepnums ir Tī – testētājs Viljams Mennings. Šis unikālais sava aroda meistars ar 40 gadu darba stāžu ir viens no zināmākajiem un dārgākajiem tējas speciālistiem pasaulē.

Tikai viens viņa vārds spēj apstādināt konkrētas tējas šķirnes tirdzniecību, ja Menninga kungs ir sajutis mazākās garšas izmaiņas. Tā pat arī svarīgi pieminēt ka Ahmad Tea ir iekļauta pasaules tējas zīmolu pieciniekā un ir Britu tējas asociācijas un Britu tējas biroja biedri, kas jau apliecina zīmola kvalitāti.

Atgriežoties pie pārbaudes rezultātiem, kuru veica Zaļā brīvība, Menniga kungs minēja, ka “kaut kādā mērā šīs pārbaudes ietekmēs kompānijas – tirgotājus visdrīzāk pieprasīt no piegādātājiem kvalitātes garantijas, jo tējai ir jāsniedz cilvēkam patiesu baudu no katra malka šī sabalansētā dzēriena”.

Savukārt Ahmad Tea tējas cienītāji var baudīt šo brīnišķīgo dzērienu jebkurā laikā, un esiet pārliecināti, ka šai kompānijai vissvarīgākais ir tējas kvalitāte.

Reti kad sastopi izpilddirektoru produktu kvalitātes jomā, viens no Ahmad Tea kompānijasdibinātājadēliemRahim Afshar, kurš savā darbā ievēro principu: “I would not sell anything I would not drink at home" - “Es nevarētu pārdot to, ko pats nelietotu mājās.”

фото

Ahmad Tea sortimentā ir vairāk nekā 80 dažādu tēju - klasiskās, ar augļiem, kā arī tēja bez kofeīna, 100% dabīgo augļu un zāļu tējās.Ikviens var atrast savu unikālo garšu!

Izmēģiniet, izprotiet, izvēlies savu angļu tēju "Ahmad Tea"!

Ja jums ir kādi jautājumi, jūs varat rakstīt “Ahmad Tea” pārstāvniecībai Baltijā, kā arī vairāk informācijas par tēju jūs varat atrast oficiālajā mājaslapā un Facebook lapā.

Komentāri