SIVA bijusī direktore tiesā apstrīd atbrīvošanu no amata, Mixnews.lv

SIVA bijusī direktore tiesā apstrīd atbrīvošanu no amata

фото

Sabiedrība | 2013. gada 18. martā plkst. 16:03

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) bijusī direktore Regīna Simsone tiesā apstrīdējusi valdības lēmumu atbrīvot viņu no aģentūras vadītājas amata, ziņo LETA.

Kā informēja Simsone, savā iesniegumā viņa lūdz tiesu atcelt pieņemto lēmumu par viņas atbrīvošanu no amata un uzlikt Labklājības ministrijai (LM) par pienākumu atjaunot viņu SIVA direktores amatā, vienlaikus izmaksājot viņai zaudējumu atlīdzību, ko veido darba samaksa par visu darba piespiedu kavējuma laiku un iztērētie līdzekļi juridiskās palīdzības nodrošināšanai.

Kā ziņoja portāls Mixnews, 12.februārī valdība nolēma atbrīvot no amata SIVA direktori. Lūgumā valdībai atbrīvot no amata Simsoni LM norādīja, ka viņa ar nodomu ir izdarījusi vairākus būtiskus tiesību normu pārkāpumus, līdz ar to valsts interesēm nodarīts būtisks kaitējums un ir pietiekams pamats Simsonei piemērot šādu disciplinārsodu.

Simsone uzskata, ka ir nepatiesi apvainota, nepamatoti atstādināta no amata, un neatzīst pret viņu izvirzītās apsūdzības. Pēc viņas domām, LM pārstāvji kampaņveidīgi izplatījuši medijiem, sabiedrībai un Ministru kabineta pārstāvjiem maldinošu, uz subjektīviem pieņēmumiem balstītu informāciju, kaitējot viņas reputācijai.

Foto: rus.tvnet.lv, jurmalasnedela.lv

Komentāri