Latvijas Mākslas akadēmijā notiks atvērto durvju dienas, Mixnews.lv

Latvijas Mākslas akadēmijā notiks atvērto durvju dienas

фото

Sabiedrība | 2013. gada 22. martā plkst. 07:15

Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) piektdien būs atvērto durvju diena. Kā informēja LMA komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste Egita Kurpniece, atvērto durvju dienās ikviens interesents varēs tuvāk iepazīt Latvijas Mākslas akadēmiju - aplūkot studentu darbus, apmeklēt prezentāciju dienu un doties ekskursijā uz akadēmijas nodaļām.

Prezentāciju dienā piektdien būs vairākas prezentācijas no 12:00 līdz 16:15, bet ekskursijas būs no 25.marta līdz 28.martam. Prezentācijās klātesošos uzrunās akadēmijas vadība, par sagatavošanas kursiem stāstīs to vadītāja Dagmāra Villeruša, par iestājpārbaudījumiem gleznošanā - Glezniecības katedras vadītājs Andris Vītoliņš, bet par iestājpārbaudījumiem zīmēšanā - Zīmēšanas katedras vadītājs Normunds Brasliņš.

Tāpat būs koncentrētas prezentācijas par katru apakšnozari, kas sniegs noderīgu papildu informāciju par iestājpārbaudījumu uzdevumiem, apakšnozares darbu un studiju programmu. Atvērto durvju dienu prezentācijas un ekskursijas apmeklētājiem vēlams aizpildīt pieteikuma anketu, kas lejupielādējama augstskolas mājaslapā "www.lma.lv".

Foto: riga24.lv

Komentāri