Pēc piedzīvojumiem Kannu izstādē darbu pamet Rīgas attīstības departamenta vadītājs, Mixnews.lv

Pēc piedzīvojumiem Kannu izstādē darbu pamet Rīgas attīstības departamenta vadītājs

фото

Sabiedrība | 2013. gada 22. martā plkst. 09:03

Pēc šomēnes Kannās, Francijā notikušā nekustamā īpašumu gadatirgus "MIPIM 2013" apmeklējuma amatu nāksies zaudēt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora pienākumu izpildītājam Uldim Jansonam, ziņo LETA. Neoficiāli zināms, ka Jansons nav piedalījies teju nevienā no izstādes norisēm. Pēc atgriešanās Rīgā viņš esot saslimis, bet tad uzrakstījis atlūgumu.

To, ka Jansons iesniedzis atlūgumu, apstiprināja arī domes Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste Laila Ivāna.

Uz Kannām bija devies arī Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) un Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Vadims Jerošenko (SC).

MIPIM ir viens no lielākajiem un nozīmīgākajiem pasaules nekustamā īpašumu gadatirgiem. Rīgas stendā šogad piedalījās Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, pašvaldības uzņēmumi "Rīgas pilsētbūvnieks" un "Rīgas nami", Rīgas brīvosta, uzņēmumi "New Europe", "Domuss", "RemPro", "Latio" un "Ordo". Rīgas stendā piedalījās arī Liepājas dome. Rīgas un partneru reprezentācijas mērķis bija veicināt galvaspilsētas un tajā strādājošo uzņēmumu atpazīstamību kā investīcijām pievilcīgu galamērķi, kā arī stimulēt investīciju piesaisti konkrētiem attīstības projektiem, tādejādi sekmējot saimniecisko darbību pilsētā.

Foto: mernieks.lv

Komentāri