Ella ASV medijiem atklāj, kā un ar ko zaudējusi nevainību (VIDEO), Mixnews.lv

Ella ASV medijiem atklāj, kā un ar ko zaudējusi nevainību (VIDEO) (5)

фото

Sabiedrība | 2013. gada 22. martā plkst. 11:47

Ella uzskata, ka viņai neveicas personīgajā dzīvē, un viņa fantastiski prot izvēlēties nepareizos vīriešus, dēvējot to par Tīnas Tērneres sindromu. Par Ellas interviju ASV medijiem pavēstījis portāls "krusttevs.com".

Dj Ella jeb īstajā vārdā Elīna Fūrmane nu jau vairāk kā pusotru gadu dzīvo ASV, kur gūst panākumus kā dīdžejmeitene, dziedātāja un modele - vismaz viņa pati tā pauž sociālajos tīklos.

Par galvu reibinošiem panākumiem no jelkādiem citiem avotiem gan nav dzirdēts. Nelabvēļi pat baumo, ka māksliniece strādājot par bārmeni un bagātu kungu pavadoni īpašos oligarhu pasākumos.

Internetā publicēts video, kurā Ella piedalās homoseksuāļu radio šovā. Šeit viņa atklāj ļoti intīmas detaļas par savu privāto dzīvi. Tāpat arī pret citiem ārvalstu medijiem viņa izturas visai frivoli - stāstot kā zaudējusi savu nevainību. Pret pašmāju medijiem šādos jautājumos Elīna vienmēr ir būvējusi milzu aizsargmūri.

Ellas interviju var noskatīties šeit.


Video streaming by Ustream

"Es neatceros, vai ieguvu otro vai trešo vietu jauno talantu šovā [TALANTU FABRIKA], bet par manu balvu šajā šovā kļuva attiecības ar puisi, kurš bija šova producenta dēls. Mēs viens otrā iemīlējāmies, un tas bija ļoti skaisti. Viņš bija mana pirmā lielā mīlestība. Viņš bija ļoti pievilcīgs un seksīgs. Jā, es toreiz vēl biju jaunava!" - ASV medijiem paziņojusi Ella.

Foto: no vietnes krusttevs.com

Komentāri 5
akvapirms 5 gadiem
nu ko visi tik ļauni un nenovīdīgi? tiklīdz kāds atšķiras no koru karu aunu bara, visiem uzreiz jārej?
hahahapirms 5 gadiem
hahaha.. Nošaujies! :D
CUTINA PŪKApirms 5 gadiem
Meitenei, nav kaut kas ar galvu kārtībā