RSU piedāvās stipendiju topošo pediatru atbalstam, Mixnews.lv

RSU piedāvās stipendiju topošo pediatru atbalstam

фото

Sabiedrība | 2013. gada 22. martā plkst. 14:23

No piektdienas, 22.marta līdz 8.aprīlim Rīgas Stradiņu universitātes (RSU) studējošie pediatrijā un tās apakšspecialitātēs var pieteikties jaunizveidotajai stipendijai, ziņo LETA.

RSU, RSU Absolventu asociācija un Pētera Avena labdarības fonds "Paaudze" parakstījuši sadarbības līgumu par Latvijā pirmo stipendiju studējošajiem pediatrijā un tās apakšspecialitātēs, kas paredz piešķirt divas stipendijas, vienu labākajam RSU Medicīnas fakultātes pamatstudiju studentam pediatrijā, bet otru RSU tālākizglītības programmā studējošam (rezidentam) pediatrijā.

Stipendiāti saņems 200 latu mēnesī stipendiju desmit un vienpadsmit studiju mēnešus.

RSU rektors Jānis Gardovskis atzinīgi novērtēja aizsākto sadarbību un atzīmēja, ka augstākās izglītības iestādei ir svarīgi sadarboties ne tikai ar industriju, bet arī ar mecenātiem un labdarības fondiem, kas var palīdzēt attīstīties izglītībai.

Pētera Avena labdarības fonda "Paaudze" izpilddirektors Igors Bass pauda gandarījumu, ka RSU Absolventu asociācija uzrunāja fondu, un pauda cerību, ka projekts tiks veiksmīgi realizēts šajā gadā ar tendenci nākamajos gados sadarbībai pastiprināties un pieaugt.

Savukārt studenti atzina, ka stipendijas izveide veicinās jauno ārstu centību, vēlmi sevi pierādīt, darboties un pievērsties pediatrijai. Stipendiju administrēs RSU Absolventu asociācija, pieņemot stipendijas kandidātu pieteikumus un sasaucot stipendijas komisiju stipendiātu noteikšanai.

Foto: mixnews.lv

Komentāri