Negadījumi: divi bērni applaucējas, astoņi cilvēki krīt uz slidenām ielām, Mixnews.lv

Negadījumi: divi bērni applaucējas, astoņi cilvēki krīt uz slidenām ielām

фото

Sabiedrība | 2013. gada 24. martā plkst. 11:29

Aizvadītajā diennaktī mediķu palīdzība tika sniegta diviem maziem bērniem, kuri guvuši termiskus apdegumus, uzraujot sev virsū krūzi ar karstu šķidrumu, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Viņa sacīja, ka Zemgalē vienu gadu veca meitenīte uzrāvusi sev virsū krīzi ar karstu tēju, tādējādi guvusi nopietnus krūškurvja un rokas termiskus apdegumus. Meitenīte no slimnīcas Zemgalē pārvesta uz Bērnu slimnīcu Rīgā.

Tikmēr citviet vienu gadu vecs puisītis uzrāvis sev krūzi ar kafiju un guvis rokas termiskus apdegumus. Bērniņš nogādāts reģionālajā slimnīcā.

Savukārt Vidzemē vienu gadu vecam puisītim uzkritis virsū televizors. Puisēnam konstatēts smadzeņu satricinājums, un viņš nogādāts slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī astoņi cilvēki vecumā no 28 līdz 81 gadam ir nogādāti slimnīcā, jo paslīdējuši un krituši uz slidenajām ielām, no tiem seši gadījumi ir notikuši galvaspilsētā. Mediķi četros gadījumos ir konstatējuši kājas lūzumu, divos - rokas lūzumus un divos gadījumos bijusi galvas trauma.

Savukārt ar ķermeņa atdzišanu un apsaldējumiem slimnīcā nogādāti četri cilvēki - divi Rīgā un divi Zemgalē.

Aizvadītajā diennaktī kopumā Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta brigādes devās uz 1377 izsaukumiem, no tiem 175 gadījumos bijušas dažāda veida traumas.

Foto: liveinternet.ru

Komentāri