Dekmeijere sasniedz Oklendas WTA turnīra pusfinālu

Sports | 2013. gada 2. janvārī plkst. 08:39

Latvijas tenisiste Līga Dekmeijere trešdien sasniedza Jaunzēlandes pilsētā Oklendā notiekošā WTA "International" sērijas turnīra dubultspēļu sacensību pusfinālu.

Latvijas pārstāve kopā ar amerikānieti Meganu Moltonu-Leviju, kuras izliktas ar trešo numuru, ar rezultātu 7-6 (8:6), 6-3 pieveica ASV tenisistes Irinu Falkoni un Mariju Sančesu.

Līdz ar to Dekmeijere jau tikusi pie 130 WTA dubultspēļu ranga punktiem. Kā ziņots, pirmajā kārtā Dekmeijere un Moltone-Levija ar 6-4, 7-5 pārspēja rumānieti Simonu Halepu un Aranču Rusu no Nīderlandes.

Šo gadu šobrīd WTA dubultspēļu ranga 72.vietā esošā Dekmeijere iesākusi ievērojami veiksmīgāk nekā iepriekšējo, kad pirmo uzvaru WTA kategorijas turnīra spēlē izcīnīja vien februāra otrajā pusē Memfisā.

Kā ziņots, Oklendas turnīra vienspēļu sacensībās startēja cita Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova, kura pārvarēja trīs kvalifikācijas kārtas, bet pamatsacensību pirmajā mačā ar 3-6, 4-6 zaudēja vācietei Julijai Gergesai, kura sacensībās izlikta ar otro numuru, bet WTA rangā ieņem augsto 18.vietu.