Nenotikušā Ņujorkas maratona skrējējiem tiks atmaksāta dalības maksa, Mixnews.lv

Nenotikušā Ņujorkas maratona skrējējiem tiks atmaksāta dalības maksa

фото

Sports | 2013. gada 2. janvārī plkst. 20:13

Skrējējiem, kuri bija plānojuši piedalīties Ņujorkas maratonā, kas tika atcelts viesuļvētras "Sendija" dēļ, tiks atmaksāta viņu dalības maksa, nolēmuši sacensību organizatori.

Skrējienā bija plānojuši piedalīties 47 500 dalībnieku. Viņu vidū bija ne tikai Latvijas labākā gargabalniece Jeļena Prokopčuka, bet arī vairāki citi skrējēji no mūsu valsts.

Šiem skrējējiem būs garantēta vieta kādā no nākamajiem trijiem Ņujorkas maratoniem, bet dalības maksa viņiem būs jāmaksā 2012.gada līmenī, kas bija 216-347 dolāri (114,5-183,9 lati).

Tāpat skrējējiem piedāvāta dalība arī martā paredzētajā Ņujorkas pusmaratonā, tomēr arī tad viņiem pašiem būs jāmaksā dalības maksa.

Savukārt dalības maksa tiks atmaksāta vienīgi tiem skrējējiem, kas neatsauca dalību līdz 24.oktobrim, kad izskanēja pirmās prognozes par gaidāmās vētras spēku.

Kā ziņots, par 4.novembrī plānoto sacensību atcelšanu tika paziņots mazāk nekā 48 stundas pirms sākuma, kad lielākā daļa skrējēju jau bija ieradušies Ņujorkā.

Postošā dabas stihija ASV laupīja dzīvību vairāk nekā 110 cilvēkiem. Ņujorkā vien vētras postījumos dzīvību zaudēja 43 cilvēki.

_ foto: lat.gorod.lv_

Komentāri