Par MHL B divīzijas komandas Viļņas "Baltika" galveno treneri kļūst Aigars Cipruss, Mixnews.lv

Par MHL B divīzijas komandas Viļņas "Baltika" galveno treneri kļūst Aigars Cipruss

фото

Sports | 2013. gada 4. janvārī plkst. 16:26

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera asistents Aigars Cipruss kļuvis par Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) B divīzijas komandas Viļņas "Baltika" no Lietuvas galveno treneri, ziņo vienības mājaslapa internetā.

Šajā sezonā Cipruss vēl nebija parakstījis līgumu ar nevienu no klubu komandām, bet pildīja asistenta pienākumus Latvijas pieaugušo izlasē. Savukārt pagājušajā sezonā Cipruss vadīja citu MHL B divīzijas komandu - Rīgas "Juniors".

Tāpat Cipruss iepriekšējos divus gadus bija Latvijas U-20 izlases treneru palīgs. Pēdējā pasaules čempionātā augstākajā divīzijā viņš asistēja valstsvienības galvenajam trenerim Ērikam Miļunam.

Kā norādīts "Baltika" kluba mājaslapā, Cipruss darbu ar komandu sācis jau piektdien, kad ieradies Elektrēnu ledus arēnā un vadījis pirmo vienības treniņu.

Savas profesionālās karjeras laikā Latvijas valstsvienībā pašlaik 40 gadus vecais Cipruss nospēlēja 17 gadus un savu pēdējo pasaules čempionātu izlases kreklā aizvadīja 2009.gadā Šveicē. Cipruss Latvijas izlasē 172 spēlēs guva 50 vārtus un veica 62 rezultatīvas piespēles.

"Baltika" komandā šosezon spēlē arī Latvijas aizsargs Toms Tauriņš, bet pēdējā laikā Lietuvas klubam rodas arvien lielākas problēmas ar sastāva nokomplektēšanu, un līdz šim pēdējai cīņai pieteikti bija vien 14 spēlētāji.

MHL B divīzijas Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā "Baltika" ar 43 punktiem 28 spēlēs pašlaik ieņem sesto vietu, kas sezonas izskaņā kā pēdējai tai ļautu iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Nākamos mačus "Baltika" aizvadīs pirmdien un otrdien, kad spēkosies tieši ar "Juniors" spēlētājiem.

Foto: sportacentrs.com, wallpampers.ru

Komentāri