Virslīgas labākais aizsargs Maksimenko pievienojies "Championship" klubam, Mixnews.lv

Virslīgas labākais aizsargs Maksimenko pievienojies "Championship" klubam

фото

Sports | 2013. gada 4. janvārī plkst. 21:22

Pagājušās sezonas Latvijas futbola virslīgas labākais aizsargs Vitālijs Maksimenko pievienojies Anglijas otrās spēcīgākās līgas - "Championship" - komandai "Brighton&Hove Albion", atsaucoties uz "Sky Sports", ziņo portāls "brightonandhovenews.org".

Tiek ziņots, ka par Maksimenko interesi izrādot vairākas "Championship" un pat Anglijas premjerlīgas komandas, bet oficiāli līgumu ar "Brighton&Hove Albion" viņš parakstīšot nākamo 48 stundu laikā.

Savukārt Maksimenko līdzšinējā komanda "Skonto" vēsta, ka abām pusēm piektdien jau izdevies vienoties par futbolista pāreju. Maksimenko jau esot izgājis medicīniskās pārbaudes un tagad noslēgs personīgo līgumu.

Atgādinām, 22 gadus vecais Maksimenko karjeru uzsāka Rīgas komandā "Daugava", bet 2009.gada vasarā uz pusgadu tika izīrēts Maskavas CSKA vienībai, spēlējot tās dublieru rindās. 2010.gada sākumā viņš atgriezās Latvijā un kopš tā laika cīnījās Rīgas "Skonto" sastāvā.

Pagājušajā sezonā Maksimenko skontiešu rindās piedalījās 35 spēlēs - 33 no tām viņš laukumā bija no pirmās līdz pēdējai minūtei, bet divās laukumā iznāca uz maiņu. Viņa kontā divi vārti šajos mačos. Pagājušajā sezonā Maksimenko atzina par Latvijas virslīgas labāko aizsargu un viņš iekļuva sezonas simboliskajā izlasē.

Kaut Maksimenko vairākkārt jau ticis izsaukts uz Latvijas pieaugušo valstsvienību, oficiālos mačos viņš tās sastāvā laukumā vēl nav devies.

"Championship" kopvērtējumā pašlaik "Brighton&Hove Albion" ar 37 punktiem 25 spēlēs ieņem devīto vietu.

Foto: skontofc.lv, rewalls.com

Komentāri