NHL vadība un spēlētāji par jauno kolektīvo līgumu balsos trešdien , Mixnews.lv

NHL vadība un spēlētāji par jauno kolektīvo līgumu balsos trešdien

фото

Sports | 2013. gada 7. janvārī plkst. 08:46

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vadība un tās Spēlētāju asociācija (NHLPA) par jauno kolektīvo līgumu, kura nostādnēs panākta pagaidu vienošanās, balsos trešdien, norāda vadošie Ziemeļamerikas sporta mediji.

Abas puses par jaunā līguma struktūru vienojās svētdien - 113 dienas pēc tam, kad iepriekšējā kolektīvā līguma beigu termiņš iezīmēja līgas lokauta sākumu. Tā dēļ tika atceltas 625 spēles jeb 50,8% sezonas, kā arī "Winter Classic" spēle, kurai bija jānotiek gada sākumā, un Visu zvaigžņu spēles nedēļas nogale.

Tagad abām pusēm oficiālai lokauta izbeigšanai jāsakārto jaunā līguma dokumentācija un jāveic tā ratifikācijas process. Balsojums par jauno abu pušu vienošanos plānots trešdien.

Jaunās sezonas sākuma datumi un spēļu kalendārs kļūs zināms pēc līguma ratifikācijas. Ja šis process noritēs ātri, sezona var sākties jau 15.janvārī, taču par reālāku tās sākuma datumu tiek uzskatīts 19.janvāris. Sākotnēji NHL sezonu bija plānots sākt pagājušā gada 11.oktobrī. Līgas darbība pārtraukta ceturto reizi kopš 1992.gada.

foto: sportscity.com

Komentāri