NHL hokejisti nepiedalīsies KHL "Zvaigžņu spēlē", Mixnews.lv

NHL hokejisti nepiedalīsies KHL "Zvaigžņu spēlē"

фото

Sports | 2013. gada 8. janvārī plkst. 16:57

Gaidāmajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) "Zvaigžņu spēlē" nepiedalīsies Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubus pārstāvošie hokejisti, ziņo Krievijas mediji.

Pēc tam, kad NHL vadība un tās Spēlētāju asociācija (NHLPA) nedēļas nogalē panāca pagaidu vienošanos par līgas lokauta pārtraukšanu, kas, visticamāk, oficiāli tiks pārtraukts trešdien, teju jau visi KHL spēlējošie pasaules spēcīgākās līgas hokejisti sākuši ceļu atpakaļ uz Ziemeļameriku.

Tas jūtami apgrūtinājis gaidāmās KHL "Zvaigžņu spēles" norisi, jo vairākums tajā iebalsoto hokejistu ir tieši NHL spēlētāji.

KHL un NHL centušies vienoties par hokejistu atbrīvošanu uz "Zvaigžņu spēli", tomēr kompromiss šajā ziņā tā arī netika panākts. Līdz ar to tuvākajā laikā gaidāms oficiāls līgas vadības paziņojums ar pārveidotajiem "Zvaigžņu spēles" komandu sastāviem.

Tiek uzsvērts, ka KHL vadība, veidojot "Zvaigžņu spēles" komandu sastāvus, jau paredzējusi, ka NHL lokauts varētu beigties, tāpēc šādam gadījumam izveidots rezerves sastāvs.

Atgādinām, ka sākotnēji "Zvaigžņu spēles" komandās neviens Latvijas kluba Rīgas "Dinamo" vai kādu citu KHL klubu pārstāvošais Latvijas hokejists iebalsots netika.

Šīs sezonas līgas "Zvaigžņu spēle" šajā nedēļas nogalē notiks Čeļabinskā.

Foto: forum.omsk.com, fotodes.ru

Komentāri