Vācija un Francija Pasaules čempionātu hokejā vēlas rīkot Ķelnē un Parīzē, Mixnews.lv

Vācija un Francija Pasaules čempionātu hokejā vēlas rīkot Ķelnē un Parīzē

фото

Sports | 2013. gada 11. janvārī plkst. 21:34

Vācija un Francija, kas būs Latvijas un Dānijas konkurentes cīņā par 2017.gada pasaules čempionāta (PČ) hokejā rīkošanu, turnīru vēlas aizvadīt Ķelnē un Parīzē, informē aģentūra BNS.

Sākotnēji pastāvēja variants, ka, iegūstot rīkošanas tiesības, PČ spēles Vācijā norisinātos Berlīnē, tomēr tagad izvēlēta Ķelne, kur "Lanxess Arena" hokeja spēles var vērot 18 tūkstoši skatītāju. Ķelne izvēlēta tāpēc, ka tā atrodas tuvāk Parīzei un tur PČ rīkošanai ir labāk sagatavota infrastruktūra. Ķelnē PČ hokejā notika jau 2001. un 2010.gadā.

Parīzē PČ spēles tiktu aizvadītas Parīzes-Bersī arēnā "Palais Omnisport". Abās pilsētās notiktu grupu turnīra cīņas, bet izšķirošie mači risinātos Ķelnē.

Atgādinām, ka Latvija kopā ar Dāniju arī iesniedza savu kandidatūru čempionāta rīkošanai. Spēles notiktu Rīgā un Kopenhāgenā, kur risinātos arī izšķirošās spēles par medaļām. Latvijā PČ hokejā notika 2006.gadā, bet Dānijā tas ne reizi nav rīkots. Vācijā pēdējo reizi PČ notika 2010.gadā, savukārt Francijā – tālajā 1951.gadā.

Par 2017.gada PČ norises vietu Starptautiskā Hokeja federācija lems maijā savā kongresā Stokholmā.

Šosezon PČ, līdzīgi kā pērn, notiks Zviedrijā un Somijā, 2014.gadā - Baltkrievijā, 2015.gadā - Čehijā, bet 2016.gadā - Krievijā.

Foto: vologda-portal.ru, fotodes.ru, wallpampers.ru

Komentāri