Brāļiem Šiciem 11.vieta Eiropas čempionātā kamaniņu sportā

Sports | 2013. gada 12. janvārī plkst. 14:09

Latvijas kamaniņu sporta divnieku ekipāža Andris un Juris Šici sestdien Oberhofas trasē Vācijā ierindojās 11.vietā Pasaules kausa sestajā posmā, kas vienlaicīgi ir arī Eiropas čempionāts.

Savukārt otra Latvijas ekipāža Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš ierindojās 12.vietā 0,170 sekundes aiz brāļiem Šiciem.

Abas Latvijas ekipāžas attiecīgi 11. un 12.vietu izcīnīja gan Pasaules kausa posma, gan Eiropas čempionāta ieskaitē.

Brāļi Šici braucienos uzrādīja attiecīgi 12. un 11.laiku, bet Gudramovičs/Kalniņš - attiecīgi devīto un 18.laiku.

Par posma uzvarētājiem un Eiropas čempioniem kļuva vācieši Tonijs Egerts un Saša Benekens, kuriem brāļi Šici divu braucienu summā zaudēja 1,280 sekundes. Otrajā vietā 0,022 sekundes aiz saviem tautiešiem ierindojās Tobiass Vendls/Tobiass Ārlts no Vācijas, bet trešie bija austrieši Peters Pencs/Georgs Fišlers.

Šajā sezonā sportisti sacentīsies deviņos Pasaules kausa posmos. Savukārt pasaules čempionāts 1. un 2.februārī norisināsies Vistleras trasē Kanādā.

2015.gadā pasaules čempionāts notiks Siguldas trasē.