Kamaniņu braucējai Elīzai Tīrumai septītā vieta Eiropas čempionātā, Mixnews.lv

Kamaniņu braucējai Elīzai Tīrumai septītā vieta Eiropas čempionātā

Sports | 2013. gada 12. janvārī plkst. 18:37

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma sestdien Oberhofas trasē Vācijā ierindojās septītajā vietā Eiropas čempionātā.

Pasaules kausa sestā posma ieskaitē latvietei tikmēr desmitā vieta. Savukārt otra Latvijas pārstāve Saiva Dambīte ierindojās pēdējā, 24.vietā, Pasaules kausa ieskaitē, bet Eiropas čempionāta vērtējumā viņai 17.vieta.

Pirmajā braucienā E.Tīruma uzrādīja devīto labāko laiku un Eiropas čempionāta vērtējumā atradās sestajā pozīcijā, tomēr otrajā braucienā latviete vienu pozīciju zaudēja, trasi veicot ar 11.labāko laiku. Par posma uzvarētāju un Eiropas čempioni kļuva vāciete Natālija Geisenbergere, aiz kuras sekoja vēl trīs šīs valsts sportistes - attiecīgi Tatjana Hifnere, Anke Višņevski un Dajana Eitbergere.

Latvijas labākā sieviešu kamaniņu braucēja Maija Tīruma Eiropas čempionātā nestartēja slimības dēļ.

Šajā sezonā sportisti sacentīsies deviņos Pasaules kausa posmos. Savukārt pasaules čempionāts 1. un 2.februārī norisināsies Vistleras trasē Kanādā.

2015.gadā pasaules čempionāts notiks Siguldas trasē.