Girgensonam neveiksmīgs sniegums pret Vinipegas Jets, Mixnews.lv

Girgensonam neveiksmīgs sniegums pret Vinipegas Jets

Sports | 2014. gada 1. janvārī plkst. 14:04

Individuāli neveiksmīgu spēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā otrdien aizvadīja latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda viesos ar 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) atzina Vinipegas "Jets" hokejistu pārākumu, ziņo LETA.

Latvietis atradās laukumā visos trīs savas komandas zaudētājos vārtos, tiekot pie negatīva lietderības koeficienta -3. Ar šādu koeficientu spēli pabeidza arī viņa maiņas partneri Mets Moulsons un Tailers Enīss.

Girgensons uz ledus pavadīja 13 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā veica trīs metienus pa vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu.

Katrā trešdaļā "Jets" komanda guva pa vieniem vārtiem, bet trešā ripa "Sabres" vārtu tīklā tika raidīta pusotru minūti pirms cīņas beigām, kad viesi cīnījās ar sešiem laukuma spēlētājiem.

Laukuma saimnieku vārtsargs Els Montoja atvairīja visus 27 sāncenšu metienus, kļūstot par mača pirmo zvaigzni.

Par pagājušā gada Latvijas uzlecošo sporta zvaigzni atzītais Girgensons šosezon 39 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis desmit rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie negatīva lietderības koeficienta -5.

"Sabres" ar 26 punktiem 40 spēlēs joprojām pārliecinoši ieņem ne tikai pēdējo, astoto, vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē un visā līgā.