Parviainens turpinās trenēt Latvijas florbola izlasi, Mixnews.lv

Parviainens turpinās trenēt Latvijas florbola izlasi

фото

Sports | 2013. gada 14. janvārī plkst. 21:47

Latvijas vīriešu florbola valstsvienību turpinās vadīt somu speciālists Īro Parviainens, sarunā ar aģentūru LETA pastāstīja Latvijas Florbola savienības (LFS) prezidents Ilvis Pētersons.

Izsludinātajā LFS konkursā uz Latvijas izlases galvenā trenera amatu bez Parviainena bijis pieteicies vēl kāds zviedru speciālists, tomēr valde devusi priekšroku labāk zināmajam somam, noslēdzot jaunu līgumu uz 2+2 gadiem.

"Izvērtējot finansiālās prasības un sagatavošanās programmas, pēc diskusijām nonācām pie diezgan vienprātīga lēmuma," izteicās Pētersons, atgādinot, ka tā kā ciklā pirms iepriekšējā pasaules čempiona izlasei divu gadu laikā praktiski nebija koptreniņi, treneru īstais spēks vēl nemaz nav novērtēts.

"Izskatās, ka šogad finansējums būs labāks un vismaz šī gada Parviainena plānu noteikti varēsim izpildīt. Tāpat jādara viss, lai mēs to varētu izdarīt arī nākamajā gadā un pēc tam pasaules čempionātā pārbaudītu, uz ko esam spējīgi," uzsvēra Pētersons.

Kā ziņoja portāls Mixnews, decembrī notikušajā pasaules čempionātā Latvijas florbola izlase izšķirošajā mačā par uzvaru apakšgrupā pārspēja spēcīgo Čehiju, kas nozīmēja, ka tika iegūts potenciāli vājāks pretinieks ceturtdaļfinālā, tomēr sekojošajā mačā ar 2:4 piekāpās Vācijai un neizmantoja lielisko iespēju iekļūt starp četrām spēcīgākajām vienībām.

Foto: sportacentrs.com

Komentāri